Bursa
Çok Bulutlu
21.4°

Murat Boz:Sadece beğenme var, aşk yok

MAGAZİN , 14 Ağustos 2020 Cuma, 14:06

Oyuncu Uraz Kaygılaroğlu'nun eski eşi Melis İşiten'in fotoğrafını beğenen Murat Boz, önceki gün Etiler'de objektiflere yansıdı. Aşk yaşadıkları iddialarını yalanlayan popçu, "Sadece bir beğenme var. Öyle bir şey yok. Olduğu zaman Instagram'da beğenme ile değil, kendi ağzımla size duyururum" şeklinde konuştu

Murat Boz:Sadece beğenme var, aşk yok

Şarkıcı Murat Boz, önceki gün Etiler'deki bir spor salonundan çıkarken objektiflere yansıdı. Spor tutkusu ile bilinen ve fit görüntüsü ile dikkat çeken Boz, muhabirlerin sorularını yanıtladı.

Oyuncu Uraz Kaygılaroğlu'nun eski eşi Melis İşiten'in sosyal medya hesabından paylaştığı bir fotoğrafı beğenen Murat Boz, aşk yaşadıkları iddialarını yalanladı. Popçu, konuyla ilgili "Ben beğendiğim resimleri ve yazıları beğenirim arkadaşlar. Sadece bir beğenme var. Öyle bir şey yok" açıklamasını yaptı.

Muhabirlerin, "Aşka bakış açınız nasıl?" sorusuna Murat Boz, "Kimin kötüdür ki? Güzel bakıyorum aşka. Aşka aşk ile bakıyorum" şeklinde yanıt verdi.

Gazetecilerin, "İnsanlar pandemi döneminde biraz yalnız kaldı. O süreçte 'Yanımda bir sevdiğim olsun' diye düşündünüz mü?" sorusuna Boz, "Her şey nasip, kısmet. Aşka küsülmez, aşk güzel bir şeydir. Hayırlısı olsun. Olduğu zaman Instagram'da beğenme ile değil, kendi ağzımla size duyururum" cevabını verdi.