Bursa
Çok Bulutlu
enBursa Haber

Mühürlü işyerinde fena yakalandılar

GÜNCEL , 07 Şubat 2018 Çarşamba, 13:53

Eskişehir'de daha önce de aynı gerekçeyle mühürlenen iş yerinde kumar oynadıkları belirlenen 45 kişiye, 227'şer lira ceza uygulandı.

Mühürlü işyerinde fena yakalandılar

İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş, Trafik ve Önleyici Hizmetler şubeleri ekipleri, Eskişehir-Ankara, Eskişehir-Bursa, Eskişehir-Kütahya ve Eskişehir- Afyonkarahisarkarayolu, İsmet İnönü, Basın Şehitleri ve Sivrihisar caddeleri ile Porsuk Bulvarı'ndaki eğlence merkezlerinde uygulama yaptı.
Kentin giriş ve çıkışlarında uygulama noktaları oluşturan polis ekipleri, araçları arayarak sürücülerin kimliklerini kontrol etti. Asayiş şubesi bünyesinde oluşturulan özel ekip, uygulama sırasında İstiklal Mahallesi'nde faaliyet gösteren ve daha önce kumar oynatıldığı gerekçesiyle mühürlenen bir iş yerine, ihbar üzerine operasyon düzenledi.
Operasyonda, mühürlü binada kumar oynadıkları belirlenen 45 kişi ile iş yeri sahibi gözaltına alındı, tombala makinesi ve kumar malzemelerine el konuldu. Gözaltına alınan 45 kişi, 227'şer lira ceza verilerek serbest bırakıldı. İş yeri sahibinin, emniyetteki işlemleri sürüyor.