Bursa
Az Bulutlu
24.9°

Mimik şampiyonu Efe

MAGAZİN , 08 Eylül 2020 Salı, 12:00

Sunucu Ece Vahapoğlu, 9 aylık oğlu Efe ile pozunu sosyal medya hesabından yayınladı. Vahapoğlu'nun "Mimik şampiyonu... 10 karede 10 ayrı surat neredeyse" notuyla yaptığı paylaşıma beğeni yağdı

Mimik şampiyonu Efe

2018 yılında nikah masasına oturan Ece Vahapoğlu-Cihan Alpay çiftinin oğulları Efe, aralık ayında dünyaya geldi. Vahapoğlu, 9 aylık oğlu Efe ile pozlarını sosyal medya hesabından yayınladı. Ece Vahapoğlu'nun "Mimik şampiyonu... 10 karede 10 ayrı surat neredeyse" notuyla yaptığı paylaşım çok sayıda beğeni ve yorum aldı.

10 KİLO VERDİ

Hamilelik döneminde 15 kilo alan Vahapoğlu, doğum sonrası 40 günde 10 kilo verdiğini dile getirmişti. Hamilelik döneminde ve doğum sonrasında çekilen pozlarını yayınlayan Vahapoğlu, şu ifadeleri kullanmıştı:

"5 KİLO KALDI"

40'ımızı uçurduk. Doğumdan sonra anne ve bebek toparlanması için 40 gün geçti, şükür. Ben de şu an bu haldeyim. Hamilelik boyunca hafta hafta fotoğraf çektiğimiz tayt ve bra ile... Doğumdan sonra 10 kilo verdim; 5 kilo kaldı. Rakamların önemi yok. Üstelik her beden farklı ama sağlıklı beslenip, düzenli spor yapmanın faydasını doğum sonrası kendime aynada baktığımda görebiliyorum ve bunu diğer annelere ilham olmak için her zamanki gibi paylaşmak istiyorum.

"EFE DOĞDUĞUNDAN BERİ SPOR YAPMADIM"

Oğlum Efe doğduğundan beri spor yapmadım. Sadece emzirdim ve sağlıklı, iyi beslendim. Spora ve yogaya yeniden yavaş yavaş başlayacağım. 20 yıldır spor, hamileyken spor... Kol ve karın kaslarım için şimdilik cepten yiyorum yani...

"SAHALARA DÖNMEYE AZ KALDI"

Şaka bir yana; uzun süren doğum, yeni bebekli yaşam, uykusuzluk, lohusalık beni zorladı ama toparlandım artık, şükür. Sahalara dönmeye az kaldı.