Bursa
Parçalı Bulutlu
30.8°

Milletvekillerinden enBursa.com'a büyük övgü

BURSA , 16 Kasım 2019 Cumartesi, 18:53

Yeni yayın dönemine 'Merhaba' diyen enBursa.com'un güçlendirdiği kadrosu ve yayın anlayışını tanıttığı törene çok sayıda milletvekili katıldı. Bursa'nın Ankara'daki temsilcileri enBursa.com'a yeni yayın döneminde başarılar diledi.

Milletvekillerinden enBursa.com'a büyük övgü

Bursa medyasına yeni bir soluk getiren enBursa.com'un Nilüfer Konak Mahallesi Oğuz Sokak'taki yeni yerinde gerçekleşen yeni yayın dönemi tanıtım toplantısına kentin farklı dinamiklerini temsil eden çok sayıda davetli ile birlikte AK Parti, CHP ve İYİ Parti milletvekilleri de katıldı.

Tanıtım toplantısında AK PARTİ Bursa Milletvekilleri Refik Özen, Mustafa Esgin ve Atilla Ödünç, CHP Genel Başkan Yardımcısı Lale Karabıyık ve Bursa Milletvekilleri Erkan Aydın, Nurhayat Altaca Kayışoğlu ve Yüksel Özkan ile İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili İsmail Tatlıoğlu, enBursa.com ailesini yalnız bırakmadı.

TBMM'de Bursa'yı temsil eden vekiller enBursa.com'a güçlendirdiği kadrosuyla yeni yayın döneminde başarılar diledi.

Bursalı vekiller kenti ve kentliyi ilgilendiren konuların gündeme getirilmesinde en.Bursa.com'un tarafsız ve kamu yararı gözeten bakış açısıyla önemli bir işlevi yerine getireceğine olan inançlarını dile getirdi.