Bursa
Çok Bulutlu
19.2°

MHP milletvekillinden EYT'lilere flaş sözler

GÜNCEL , 25 Ekim 2019 Cuma, 14:57

MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, yaptığı çalışmaları sosyal medya adresinden yayınladıktan sonra kendisine sadece EYT'lilerin saldırdığını söyledi.

MHP milletvekillinden EYT'lilere flaş sözler

Milliyetçi Haraket Partisi İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, Bengütürk televizyonunda Cek Açıkgöz'ün programına katıldı.

Erdem, yaptıkları çalışmaları anlatırken, "Biz bu çalışmayı size artık oy yok denilmesi için yapmadık. Biz yaptığımız çalışmaları vatanımızın toprakları üzerinde yaşayan, mağduriyeti olan sosyal sorun olarak çözümü geciktirilmiş tamamına çalışmalarımızı yaparız. Milliyetçi Hareket olarak bu çalışmaları ortaya koyarız. Yapmış olduğumuz çalışmalardan geri adım atmayız ve bunu aynı şekilde yaptık. Ne kanun teklifimizi geri çektik ama burada bir Cumhur İttifakı var. Meclis içerisinde bir çoğunluk oluşması gerekiyor, bütçenin uygunluğu gerekiyor ve konunun detaylı şekilde çalışılması gerekiyor. Şimdi bir sürü saldırı geliyor. Diyelim ki şehidimizin bir törenine gidiyorum altına EYT ile ilgili hakaretler geliyor. Biz siyasi çalışmalar yapıyoruz, yapmış olduğumuz başarılı siyasi çalışmaları yayınlıyoruz. Bir milletvekili düşünün yapmış olduğu çalışmalarda bir sürü sonuç elde etmiş oluyor bunların hepsini olumlu bir şekilde paylaşıyor. Bunların altında sadece çok ilginç EYT'den saldırı geliyor." diye konuştu.