Bursa
Çok Bulutlu
18.4°

Metalin babası bastonla yürüyor

MAGAZİN , 08 Eylül 2020 Salı, 14:31

Geçtiğimiz aylarda parkinson hastası olduğunu duyuran metal müziğin ünlü isimlerinden Ozzy Osbourne, önceki gün California eyaletinin Santa Barbara şehrinde objektiflere yansıdı. Bastonla yürürken görüntülenen Osbourne, hayranlarını üzdü

Metalin babası bastonla yürüyor

'Metal müziğin babası' olarak anılan ve geçtiğimiz sene Parkinson teşhisi konulan İngiliz şarkıcı ve söz yazarı Ozzy Osbourne, dün California eyaletinin Santa Barbara şehrinde görüntülendi.

Boyasız saçları ve her zamanki bakımlı halinden uzak görüntüsüyle sevenlerini üzen 71 yaşındaki Osbourne, elinde bastonuyla yürürken objektiflere yansıdı.

2019'da Parkinson teşhisi konulan müzisyen, bu yıl ocak ayında eşi Sharon Osbourne ile katıldığı bir programda hastalığını açıklamıştı. Gösteri dünyasını hiçbir zaman terk etmeyeceğini söyleyen Osbourne, omurga ve boyun ameliyatları dahil bir yıl süren sağlık sorunları yaşadığını ifade etmişti. Ozzy Osbourne, ardından Parkinson teşhisi konulduğunu belirterek, 2019'un hayatındaki en acılı yıl olduğunu dile getirmişti.

Eşi Sharon Osbourne da eşine konulan ikinci evre parkinson teşhisinin ölüm cezası olmadığını ancak vücuttaki bazı sinirleri etkilediğini belirtmişti. Osbourne, hastalığın seyri sırasında iyi günler kadar gerçekten kötü günlerin yaşandığını ifade etmişti.