Bursa
Parçalı Bulutlu
22.2°

Mesut Bakkal: 'Sözün bittiği yerdeyiz'

BURSASPOR , 15 Mayıs 2019 Çarşamba, 16:13

Bursaspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, kritik Göztepe maçı öncesi önemli açıklamalar yaptı.

Mesut Bakkal: 'Sözün bittiği yerdeyiz'

Spor Toto Süper Lig'in 33'üncü haftasında oynanacak olan Bursaspor-Göztepe maçı öncesi Mesut Bakkal şunları söyledi: "

Kısa bir toplantı yapmayı düşünüyorum. Nerede olduğumuzun farkındayız. Bu maçın bizi nerelere getireceğinin de farkındayız. Moralimiz yüksek. Antalya'dan galibiyetle döndük. İyi oyun skora yansıdı. Hak ettik. Buraya kadar getirdik. Sözün bittiği yerdeyiz. Çok fazla detaya girmemiz gerekir. Herkese güveniyorum. İyi bir maç oynayacağımızı düşünüyorum. Bazı maçlar tüm camia olarak kazanılır, bazı maçlar taktik ve anlayışın bittiği yerlerdir. Bazı maçlar da vardır ki ne yaparsanız yapın kazanmanız gerekir. Biz de öyle bir maça çıkacağız. Farklı bir şey söylemeye gerek yok. Bu maçta bize de büyük destek olacaktır. Yakışan bize galip çıkmaktır.

"BU MAÇIN MAZERETİ YOK"

"Hiçbir mazeretimiz yok. Bu maçın mazereti yok. Tek isteğim var, geldiğim günden beri söylüyorum. Son 90 dakikaya kadar inanılmaz destekle devam etmeliyiz. Ben burada oyuncuyken yaşadım, Bursaspor taraftarı maçı alabiliyor. Biletlerin bitmesini de yadırgamadım. Bursa'ya yakışan bu. Buraya kadar getirdik. Antalyaspor maçında avantaj yakaladık bunu da çevirmemiz gerekiyor. Oyuncularıma güveniyorum."

ROTASYON OLACAK MI?

'Kadroda revizyon olacak mı?' sorusuna Mesut Bakkal gülerek şu cevabı verdi: "Kadroda revizyon olmayacak. Alttan baksanız 15, üstten baksanız 16..."

"KALİTELİ DEĞİL TAKIM İŞİ"

Takımın üretkenliğinin azalması ile ilgili yöneltilen soruya ise tecrübeli teknik adam şu cevabı verdi: "Gol yememiz ve maçı kazanmamız gerekiyor. İleriye gitmek kaliteli adam işi değil takım işi. Son maçta Umut ve Onur'la da kaçırdığımız pozisyonlar var. Ama daha fazla üretken olmamız lazım. Size katılıyorum."

İşte Bursa'nın virüs avcısı filyasyon ekipleri
İşte Bursa'nın virüs avcısı filyasyon ekipleri
Hindistan ve Pakistan'da çekirge istilası
Hindistan ve Pakistan'da çekirge istilası
Karasaban hala revaçta
Karasaban hala revaçta
Konakalmaz Şelalesi baharla coştu
Konakalmaz Şelalesi baharla coştu