Bursa
Az Bulutlu
5.8°

Mesut Bakkal o 3 maçı gösterdi!

BURSASPOR , 16 Nisan 2019 Salı, 11:21

Bursaspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, "Baraj 38'de 34'te olabilir. Ben rakiplere bakmam kendime bakarım. Bizim maçları kazanmamız lazım. Özellikle Akhisar, Göztepe ve Erzurumspor karşılaşmaları çok önemli" dedi.

Mesut Bakkal o 3 maçı gösterdi!

Bursaspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, Kasımpaşa maçı öncesi önemli açıklamalar yaptı.

Tecrübeli teknik adam, şunları söyledi: Sakatların iyileşmesi beni sevindirdi. Shehu ve Barış'ın idmanlara başlaması önemliydi. Sakatlanmadan devam eden bir grubumuz var. Sezon boyunca herkese ihtiyacımız var. Bu yüzden sevindirici.

Bursaspor'da 1'inci haftam. İlk maçta verilen tepki, istekli ve arzulu oyun, az da olsa gol pozisyonu yakalamak beni sevindirdi. Bunun üstüne koyarak gitmemiz lazım. Bu takım böyle oynarsa, sonuca da yansıyacaktır.

Geldiğimiz gün itibariyle futbolcular saygılı ve yapma istekleri var. Bu maçta kulübenin istekli olması beni çok memnun etti. Oynayan, oynamayan herkes istekli.

Kasımpaşa da ligin en çok hücum oynayan ekiplerinden bir tanesi. Trabzonspor'a karşı ilk yarıdaki oyunumuzu İstanbul'da da sergilememiz lazım.

Taraftara teşekkür ediyorum. İnanılmaz destek verdiler. Bu dönemde herkes üstüne düşenin fazlasını yapıyor. Umarım bir an önce galibiyet alırız."

Rakiplerin durumu ile ilgili yöneltilen soruya ise Bakkal, şu cevabı verdi: "Ben kazanayım da kim kazanırsa kazansın. Bizim kazanmamız önemli. Diğer takımlar beni ilgilendirmez. Bizim yapmamız gereken, içerde oynayacağımız maçları kazanmak çok önemli. Dünkü maçı ben de seyrettim. Onlar kaybedecek, biz kazanacağız vs... Bunlar olacak...

Baraj 38'leri geçecek gibi düşünüyorum. Ama 34'te de kalabilir. Ben bunlara çok takılmıyorum. Bizim Akhisar, Göztepe ve Erzurumspor maçlarımız çok önemli. Bu maçlardan alacağımız sonuçlar bizleri üstlere çıkartacak."