Bursa
Açık
23.2°

Mesut Bakkal'dan santrafor göndermesi!

BURSASPOR , 25 Nisan 2019 Perşembe, 16:18

Takımın performansından oldukça memnun olduğunu söyleyen Bursaspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, 'Santraforlarımız kötü' yorumlarına katılmadığını söyledi. Tecrübeli teknik adam, "Ceza sahasına girmek lazım. Santrafor kötü deniyor? Ama biz oraya gidiyor muyduk? Şimdi gidiyoruz. Daha önce adam top alamıyordu. Ona bakmak lazım" ifadelerini kullandı.

Mesut Bakkal'dan santrafor göndermesi!

Bursaspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, Akhisarspor maçı öncesi önemli açıklamalar yaptı.

Tecrübeli teknik adam şunları söyledi: "Geçen iki haftaya bakalım. Trabzonspor ve Kasımpaşa maçlarına... Özellikle gelirken de söylediğim gibi atletik performansımız çok iyi. Bu hafta 115 km koşmuşlar. Lig ikincisi. Böyle bir takımın pozisyon üretmesi normal.

Ben çok memnunum takımdan. Ligin üstünde oynayan bir takım var. Kasımpaşa maçında 7 pozisyona girdik. Bu takıma destek çıkmalıyız.

İstanbul'da taraftarımız bize deplasmanı yaşatmadı. Bu hafta da kendi sahamızda yine desteklerini vereceklerdir.

Akhisarspor maçına önemli demeye gerek yok. Futbolcuların performansı maçın bizim lehimize olacağını gösteriyor. Aynı tempoyu oynarlar mı? Oynayacaklarına inanıyorum. Gelen veriler inanılmaz. Takımın morali yüksek. Gol kaçıran takım iyi takımdır.

Ceza sahasına girmek lazım. Santrafor kötü deniyor? Ama biz oraya gidiyor muyduk? Şimdi gidiyoruz. Adam top alamıyordu. Ona bakmak lazım. Ben umutluyum. İyi ve dirençli maç oynayalım. Sabırlı olmamız lazım. Biz bunun bilincindeyiz."