Bursa
Açık
20.7°

Merve Özbey isyan etti: Yatak odamı soramazlar!

MAGAZİN , 17 Haziran 2020 Çarşamba, 19:27

Şarkıcı Merve Özbey, önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı. Bir takipçisinin "Ne zaman çocuk yapacaksınız?" sözleri hatırlatılan Özbey, konuyla ilgili "Sosyal medyada herkesin birbirine ulaşması çok kolay oldu. Kim ne hakla benim yatak odamı sorabiliyor! Yatak odası insanın mahrem yeridir. Biz hangi ara seninle samimi olduk da sen bana bunu soruyorsun? Maalesef sosyal medyada böyle sorular geliyor. Çok ayıp" ifadelerini kullandı

Merve Özbey isyan etti: Yatak odamı soramazlar!

Şarkıcı Merve Özbey, önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi. Yalnız başına alışveriş turuna çıkan Özbey, kendisi görüntüleyen muhabirlerle sohbet etti. Kenan Koçak ile dört ay önce nikah masasına oturan Merve Özbey'e bir takipçisinin "Ne zaman çocuk yapacaksınız?" sorusu hatırlatıldı.

"YATAK ODAMI SORAMAZLAR"

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan 31 yaşındaki Özbey, şu ifadeleri kullandı:

Sosyal medyada herkesin birbirine ulaşması çok kolay oldu. Kim ne hakla benim yatak odamı sorabiliyor! Yatak odası insanın mahrem yeridir. Biz hangi ara seninle samimi olduk da sen bana bunu soruyorsun? Maalesef sosyal medyada böyle sorular geliyor. Çok ayıp.

Geçtiğimiz günlerde Merve Özbey'in paylaştığı fotoğrafın altına bir takipçisi, "Çocuk yapın da görelim. Herkes yapıyor, sen daha yapmadın" yorumunu yapmıştı.Takipçisinin yorumuna sinirlenen Özbey, sosyal medya hesabından şu yanıtı vermişti:

"KÖTÜSÜNÜZ GERÇEKTEN"

Bir bitmediniz ki! Kötüsünüz gerçekten, hem de çok kötü! Ekran önündeyiz, oyuncuyuz, şarkıcıyız, kadınız diye size böyle konuşma hakkını kim veriyor? Kim! Gerçekten çok sıkıldım. Sizin gibiler bu dünyayı altüst ediyor.