Bursa
Çok Bulutlu
15.7°

Merve Özbey: Gel bakalım güzel kızım

MAGAZİN , 05 Eylül 2020 Cumartesi, 14:59

Yaklaşık dört aylık hamile olan şarkıcı Merve Özbey, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla bebeğinin cinsiyetini açıkladı. Karnı burnunda pozunu yayınlayan Özbey, "Gel bakalım güzel kızım... Ailene, vatanına, dünyaya güzellikler, hayırlar getir... Çok şükür" ifadelerini kullandı

Merve Özbey: Gel bakalım güzel kızım

Sekiz ay önce dünyaevine giren Merve Özbey-Kenan Koçak çifti, anne-baba olmak için gün sayıyor. Yaklaşık dört aylık hamile olan Özbey, bebeğinin cinsiyetini açıkladı.

"GEL BAKALIM GÜZEL KIZIM"

Karnı burnunda pozunu sosyal medya hesabından yayınlayan ve kız bebek beklediklerini duyuran Merve Özbey, paylaşımına şu notu düştü:

Gel bakalım güzel kızım... Ailene, vatanına, dünyaya güzellikler, hayırlar getir... Çok şükür...

Özbey'in paylaşımı kısa sürede çok sayıda beğeni ve "Maşallah" yorumu aldı. "Kalabalık bir aile olalım istiyorum" diyen Merve Özbey'e geçtiğimiz günlerde bir takipçisinin "Ne zaman çocuk yapacaksınız?" sorusu hatırlatılmıştı. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan 31 yaşındaki Özbey, şu ifadeleri kullanmıştı:

"YATAK ODAMI SORAMAZLAR"

Sosyal medyada herkesin birbirine ulaşması çok kolay oldu. Kim ne hakla benim yatak odamı sorabiliyor! Yatak odası insanın mahrem yeridir. Biz hangi ara seninle samimi olduk da sen bana bunu soruyorsun? Maalesef sosyal medyada böyle sorular geliyor. Çok ayıp.