Bursa
Çok Bulutlu
27.3°

Merve Boluğur'dan 'taş' gibi paylaşım

MAGAZİN , 07 Ağustos 2020 Cuma, 12:21

Sevgilisi Burak Dayı ile soluğu Antalya'da alan oyuncu Merve Boluğur, tatil pozunu takipçileriyle paylaştı. Boluğur, yakın arkadaşının "Hep böyle oturursun zaten" yorumuna "Taşın üstüne taş oturdu" şeklinde yanıt verdi

Merve Boluğur'dan 'taş' gibi paylaşım

Oyuncu Merve Boluğur, şarkıcı Murat Dalkılıç ile evliliğinin bitmesinin ardından uzun süreli yalnızlığını Burak Dayı ile sonlandırdı. Sevgilisiyle Antalya'da tatil yapan Boluğur, bu karesini "Olduğu gibi" notuyla sosyal medya hesabından yayınladı.

"TAŞIN ÜSTÜNE TAŞ OTURDU"

Merve Boluğur, yakın arkadaşının "Hep böyle oturursun zaten" yorumuna "Taşın üstüne taş oturdu" şeklinde verdiği esprili yanıtla gündeme geldi. Boluğur'un paylaşımlarına yapılan yorumları sınırlandırması da dikkatlerden kaçmadı. Aradığı aşkı sanat direktörü Burak Dayı'da bulan Merve Boluğur, geçtiğimiz günlerde sevgilisi ile yeni pozunu yayınlamıştı.

"HASETLERİN NAZARI DEĞMESİN"

Boluğur'un bir takçipçisi, "Hasetlerin nazarı değmesin" yorumunu yapmıştı. "Kumral erkek görünce bana bir şeyler oluyor" diyen oyuncuya hayranları, "Kaptın yine kumralı" şeklinde takılmıştı.