Bursa
Açık
19.1°

Mert Fırat: İki yıl olmuş ve üç kişiyiz

MAGAZİN , 09 Eylül 2020 Çarşamba, 10:06

2018 yılında nikah masasına oturan Mert Fırat-İdil Fırat çifti, sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla ikinci evlilik yıl dönümlerini kutladı. Mert Fırat, yaptığı paylaşımda "Bir kere tuttuk ellerimizi, bir daha hiç bırakmayalım diye. Aylar, haftalar gibi geçti, su oldu aktı zaman. Bir baktık ki iki yıl olmuş ve artık üç kişiyiz" ifadelerini kullandı

Mert Fırat: İki yıl olmuş ve üç kişiyiz

Sosyetik güzel İdil Fırat, 2018 yılında oyuncu Mert Fırat ile nikah masasına oturdu. Şimdilerde anne-baba olmanın heyecanını yaşayan ikili, sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla ikinci evlilik yıl dönümlerini kutladı.

"ARTIK ÜÇ KİŞİYİZ"

Eşi ile bu karesini yayınlayan Mert Fırat, şu ifadeleri kullandı:

Bir kere tuttuk ellerimizi, bir daha hiç bırakmayalım diye. Aylar, haftalar gibi geçti, su oldu aktı zaman. Bir baktık ki iki yıl olmuş ve artık üç kişiyiz. Sizi karşıma çıkartan hayata binlerce kez teşekkür ediyorum İdil Hanımefendi. Beklediğim her dakikaya değdi.

"TEŞEKKÜR EDERİM SEVGİLİM"

İdil Fırat ise yaptığı paylaşıma şu notu düştü: 'Hayatımın en güzel, en özel, en sihirli gününün üzerinden iki sene geçmiş... Bu iki senenin her günü, her anı için sana teşekkür ederim sevgilim. Bütün ömrümüz aynı heyecanla, aşkla, sevgiyle, huzurla geçsin...'

Çiftin aşk dolu paylaşımları kısa sürede çok sayıda beğeni ve yorum aldı.İkili, geçtiğimiz aylarda sosyal medya hesaplarından yaptıkları şu açıklama ile bebek beklediklerini duyurmuştu:

"BİZ BEBEK BEKLİYORUZ"

Gönül isterdi ki daha sağlıklı ve huzurlu günlerde sevdiklerimize sarılarak müjdeli haberi verelim fakat bir karantina gününe kısmet oldu. Biz bebek bekliyoruz. Oldukça heyecanlı ve mutluyuz. Kalbinden iyilik geçen, iyilikten beslenen, heyecanımızı paylaşan ve güzel dileklerini ileten herkese çok teşekkürler ve kucak dolusu sevgiler.