Bursa
Az Bulutlu
24.9°

Meksikalı oyuncunun tatil sonrası sporu

MAGAZİN , 11 Temmuz 2020 Cumartesi, 18:07

Sevgilisi Timothee Chalamet ile birlikte Meksika'da tatil yapan ünlü oyuncu Eiza Gonzalez, tatilin ardından soluğu spor salonunda aldı. Daha önce Cristiano Ronaldo ile yaşadığı birliktelikle de gündeme gelen Meksikalı yıldız Los Angeles'ta görüntülendi. (Fotoğraflar: BACKGRID USA)

Meksikalı oyuncunun tatil sonrası sporu

Son haftalarda yeni birlikteliğiyle gündemde olan Eiza Gonzalez gittiği spor salonundan çıkarken objektiflere takıldı.

Geçtiğimiz haftalarda 24 yaşındaki oyuncu Timothee Chalamet ile çıktığı romantik Meksika tatilinden dönen Eiza Gonzalez, Los Angeles'ta spor yaptı.
30 yaşındaki Meksikalı oyuncu, taytının üzerine karın kaslarını gözler önüne seren bir spor bustiyeri ve spor ayakkabılarla objektiflere yansıdı.

Güneş gözlüklerini de takan Gonzalez, kendisini görüntüleyen basın mensuplarıyla hiç konuşmadan aracına binerek evinin yolunu tuttu. Eiza Gonzalez ile Timothee Chalamet, geçtiğimiz haftalarda çıktıkları Meksika tatilinde görüntülenmişti.

Gonzalez, oyunculuğunun yanı sıra hareketli özel hayatıyla da sık sık gündeme geliyor. Meksikalı yıldız Josh Duhamel, Liam Hemsworth ve Cristiano Ronaldo gibi ünlü isimlerle yaşadığı aşklarla konuşulmuştu.