Bursa
Açık
29.9°

Mehmet Demirkol'dan çarpıcı Bursaspor yorumu

BURSASPOR , 28 Temmuz 2020 Salı, 20:40

Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, pandemi nedeniyle küme düşme kaldırılsın" talebini eleştirdi. Demirkol, "Bursaspor ve Akhisarspor adına itiraz ediyorum. Başka sonuçlar doğurabilir." dedi.

Mehmet Demirkol'dan çarpıcı Bursaspor yorumu

Kulüpler Birliği Başkanı Mehmet Sepil, Kulüpler Birliği Vakfı toplantısının ardından, tüm kulüplerin küme düşme olmaması konusunda anlaştığını ve vakfın federasyona tavsiye kararı vereceğini açıkladı.Bu açıklamanın ardından spor yorumcusu Mehmet Demirkol'dan gündemi sarsacak bir yorum geldi.

DEMİRKOL'DAN BURSASPOR YORUMU

Demirkol, "Bu sene pandemi var diye küme düşmeyi kaldırırsan seneye küme düşecek olan direkt tahkime başvurur. "Pandemiden düşürmediniz şimdi de beni düşürmeyin" der. Pandemi sebebiyle küme düşürmüyorsa, sadece düşmeyi ilgilendiren bir durum olmaz bu. Bursaspor'da der ki: "Kardeşim pandemi sebebiyle ben direkt çıkacaktım çıkamadım. Benim dengem bozuldu.Ben ikinci olacaktım." O zaman Bursaspor, Akhisarspor, Adana Demirspor ve Fatih Karagümrük dördü de çıkar. Ne farkı var ki? Bursaspor bende çıkacaktım, beni de alın der.Haksız mı? Değil." dedi.