Bursa
Açık
15.5°

MasterChef'te ana kadroya bir isim daha katıldı

MAGAZİN , 13 Ağustos 2020 Perşembe, 08:16

Ekranların sevilen yarışma programlarından 2020 MasterChef Türkiye yeni sezonda final turu heyecanı yaşanmaya tüm hızıyla devam ediyor. Final turu yarışmacıları arasından yemeğini en iyi yapan final turu 6'lısına kalmayı başararak Mehmet, Somer ve Danilo şefler tarafından istenen yaratıcılık yemeği için ter döktü. Yemekler Mehmet, Somer ve Danilo şeflerin beğenisine sunuldu ve 2020 MasterChef ana kadro Yarışmacısını belirlendi.

MasterChef'te ana kadroya bir isim daha katıldı

MasterChef Türkiye 2020'nin 12 Ağustos Çarşamba günü ekranlara gelen son bölümü yine kıyasıya bir mücadeleye sahne oldu. Mehmet, Danilo ve Somer şefin jüriliğinde yapılan ve birbirinden farklı pek çok lezzetin yarıştığı programda bugün lazanya yapılması istendi.

Yemeklerini yapan ve şeflerin beğenisine sunan yarışmacılardan kriterlere uygun olan 6 sı seçilerek final turuna getirildi. Final turunda verilen malzemelerle yaratıcılık tatlısı yapılması istendi ve bu tatlıların da tadılmasının ardından Mehmet, Danilo ve Somer şefler günün kazananını açıkladı. Yarışmanın ana kadrosuna katılan 11. yarışmacı Berk oldu