Bursa
Az Bulutlu
24.1°

Mariah Carey'nin milyon dolarlık karantina evi

MAGAZİN , 03 Eylül 2020 Perşembe, 10:27

Yıldız şarkıcı Mariah Carey'nin, iki çocuğuyla birlikte corona virüs tehlikesinden korunmak için sarayı andıran bir malikanede inzivaya çekildiği ortaya çıktı.

Mariah Carey'nin milyon dolarlık karantina evi

Grammy ödüllü şarkıcı Mariah Carey, Nick Cannon ile evliliğinden dünyaya gelen ikizleri Moroccan ve Monroe ile birlikte corona virüsten korunmak için Los Angeles yakınlarındaki Westchester County'de bulunan bu gösterişli malikaneyi kiraladı.

50 yaşındaki Carey'nin bu ev için ne kadar kira ödediği bilinmiyor. Ancak mülkün sahip olduğu özelliklere ve bulunduğu bölgeye bakılırsa bu paranın binlerce dolarla ifade edileceği düşünülüyor.

Carey, salgın başladığı dönemde çocukları ve yardımcılarıyla birlikte Manhattan'daki lüks dairesinde bulunuyordu. Fakat hastalığın hızla yayılmaya başladığı mart ayında bu malikaneyi kiralayıp buraya geçti.

Mariah Carey'nin corona virüs karantinası için seçtiği bu malikane 2012 yılında 4,8 milyon dolara (35 milyon TL) Wall Street'in en varlıklı isimlerinden biri olan Jay Dweck'e satılmıştı.

Mülk, aradan geçen zaman içinde restore edildi ve modernizasyondan geçti. Malikane aynı zamanda son sistem teknolojik olanaklarla da donatılmış durumda. Anahtarsız, biyometrik tanıma özelliği olan giriş ve tüm mülkü 24 saat boyunca gözlem altında tutan 20 tane güvenlik kamerası da bulunuyor.

Mariah Carey'nin karantina için kiraladığı bu mülkün çarpıcı bir özelilği daha var. Carey, 2008'de Nick Cannon ile bu malikanede evlenmişti.

MİLYON DOLARLIK KARANTİNA EVİNDEN DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ