Bursa
Açık
30.3°

Lionel Messi'den romantik tatil

MAGAZİN , 25 Temmuz 2020 Cumartesi, 14:37

Barcelona'nın yıldız futbolcusu Lionel Messi, eşi Antonella Roccuzzo ve çocukları ile birlikte İspanya'nın Ibiza adasına tatile çıktı. Gün boyu güneşin keyfini çıkaran Messi, zaman zaman güvertede eşi ile romantik anlar yaşadı

Lionel Messi'den romantik tatil

Dünyaca ünlü futbolcu Lionel Messi, ailesi ile birlikte yat turuna çıktı. İspanya'nın Ibiza adasına giden Messi, eşi Antonella Roccuzzo ile güvertede romantik anlar yaşarken objektiflere takıldı.

Çifte, yat turunda Messi'nin takım arkadaşı Luiz Sarez ve eşi Sofia Balbi de eşlik etti. 33 yaşındaki futbolcu, gün boyunca güneşin keyfini çıkardı. Lionel Messi, bir ara güvertede eşine sımsıkı sarılırken görüldü.

Çift, tatile çocukları; 7 yaşındaki Thiago, 4 yaşındaki Mateo ve 2 yaşındaki Ciro'yu da götürdü. Denize girip güneşlenen aile daha sonra da su sporlarıyla ilgilendi.

Lionel Messi, 2017 yılında aynı zamanda çocukluk aşkı olan Arjantinli model Antonella Roccuzzo ile uzun bir süre aşk yaşadıktan sonra evlenmişti. Futbol dünyası dahil 250 kişinin katıldığı düğün, Arjantin'in başkenti Buenos Aires'e 300 kilometre uzaklıktaki Rosario kentindeki bir otelde yapılmıştı.