Bursa
Açık
8.6°
enBursa Haber

Le Guen: 'Ne yaptığımı biliyorum'

BURSASPOR , 02 Şubat 2018 Cuma, 22:32

Bursaspor Teknik Direktörü Le Guen, Beşiktaş maçında oyuncuları tebrik ederken, son haftalardaki eleştirilerle alakalı, "Benim üzerimde kötümser bir hava yok. Ben ne yaptığımı iyi biliyorum. Doğru yolda olduğumuzu görüyorum" dedi.

Le Guen: 'Ne yaptığımı biliyorum'

Bursaspor Teknik Direktörü Paul Le Guen, Beşiktaş maçı sonrası şu açıklamayı yaptı:

"Galibiyeti alamadık belki ama oyuncularım maksimum çabayı sarf ettiler. Tebrik ederim onları. Bir teknik direktör için en iyisi her oyuncunun hazır olmasıydı. Sow, Batalla, Kubilay, Ertuğrul yoktu. Bundan şikayetçi olamam. Sahada olan oyuncuları tebrik ederim" dedi.

Fransız çalıştırıcı, yeni transferlerle ilgili, "Bu arkadaşlar buraya 1, 5, 10 oynamaya gelmedi. Uzun süre performans için geliyorlar. Hemen değerlendirmek doğru olmaz." ifadelerini kullandı.

Le Guen eleştirilerle alakalı ise şunları söyledi:

"Futbolda böyledir. Eleştiriler olur. Bunla başa çıkabildiğimi düşünüyorum. Son haftalarda hayal kırıklığı oldu. Benim üzerimde kötümser bir hava yok. Ben ne yaptığımı iyi biliyorum. Doğru yolda olduğumuzu görüyorum. Yeni ve iyi oyuncular kattık kadromuza. Kendimizi geliştirmeliyiz. Bazı takımlarla rekabet etmemiz hala zor. Ben Ocak ayı transfer dönemini hiç sevmiyorum. Birçok oyuncu kafasında soru işaretleriyle oynamak zorunda kalıyorlar. Bu dönemi hiç sevmiyorum."