Bursa
Çok Bulutlu
24°

Le Guen: 'İstifa etmemi istiyor olsalardı...'

BURSASPOR , 21 Şubat 2018 Çarşamba, 11:53

Bursaspor Teknik Direktörü Paul Le Guen, futbolcularıyla ilgili olarak, ". Bugün bulunduğumuz durumda onlar benim istifa etmemi istiyor olsalardı ya da bana böyle hissettiriyor olsalardı belki durumlar değişik olabilirdi ama onlarla da konuşabilirsiniz. Belki de yanılıyorum şu anda ama ben iletişimimizin iyi gittiğine inanıyorum" dedi.

Le Guen: 'İstifa etmemi istiyor olsalardı...'

Futbolcularıyla iletişiminin sorulmasına Bursaspor Teknik Direktörü Paul Le Guen, şu cevabı verdi: "Futbolda bu hep vardır, eğer kazanamıyorsanız belli problemler, karmaşıklıklar yaşanır takım içi iletişimde. Belki uzun süredir kazanamayan takım olduğumuz için iletişimi eskisi gibi yakalama konusunda belli zorluklar yaşıyor olabiliriz ama tabii ki bu sonuçlarla alakalı. Büyük bir problem olduğunu düşünmüyorum aramızda, yanlış anlaşılmalara yer yok oyuncularımla aramda.

Onlara da sorabilirsiniz bunu, onlar da düşünecektir. Bugün bulunduğumuz durumda onlar benim istifa etmemi istiyor olsalardı ya da bana böyle hissettiriyor olsalardı belki durumlar değişik olabilirdi. Ama onlarla da konuşabilirsiniz. Belki de yanılıyorum şu anda ama ben iletişimimizin iyi gittiğine inanıyorum.