Bursa
Çok Bulutlu
20.9°

Larissa Gacemer annesinin Babalar Günü'nü kutladı

MAGAZİN , 21 Haziran 2020 Pazar, 17:09

Eski basketbolcu Burak Gacemer ile evli olan Brezilyalı model Larissa Gacemer, Babalar Günü'nde yaptığı paylaşım ile takipçilerini duygulandırdı. Gacemer, annesi ile yer aldığı kareleri yayınlayarak, "Beni yalnız büyüten canım annem, ve çocuklarını yalnız başına büyüten bütün annelerin de Babalar Günü kutlu olsun" notunu düştü

Larissa Gacemer annesinin Babalar Günü'nü kutladı

Geçtiğimiz günlerde "Neden çocuk yapmıyorsun?" sorularına, "Çocuğum olmuyor. Ben de bu durumu kabul ettim. Allah beni böyle yaratmış" diyen Larissa Gacemer, Babalar Günü'nde takipçilerini yine duygulandırdı.

Kendisini annesinin büyüttüğünü dile getiren Brezilyalı model, Babalar Günü'nde annesi ile yer aldığı kareleri yayınlayarak altına şu notu düştü:

DUYGULANDIRAN PAYLAŞIM

Babalar Günü'nüz kutlu olsun. Beni yalnız büyüten canım annem, ve çocuklarını yalnız başına büyüten bütün annelerin de Babalar Günü kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

'BABANIN NE DEMEK OLDUĞUNU O GÖSTERDİ'

Daha sonra eşi Burak Gacemer'in babasının fotoğrafını da paylaşan Brezilyalı model, "Bu efsane insan, baba ne demek bana gösterdi. Nihat babam, Babalar Günü'n kutlu olsun. Seni seviyorum" ifadelerini kullandı.