Bursa
Sağanak Yağışlı
8.5°

La Casa De Papel'in yıldızı da virüse yakalandı

KÜLTÜR-SANAT , 19 Mart 2020 Perşembe, 07:30

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve hayatı durma noktasına getiren corona virüs spor, sanat, eğlence ve siyaset dünyasından birçok ünlü ismi de etkiledi. Birçok ünlü ismin corona testi pozitif çıktı ve karantinaya alınarak tedavisine başlandı. Son olarak 'La Casa De Papel' dizisinde 'Müfettiş Raquel Murillo' karakterini canlandıran Itziar Ituno, corona virüs testinin pozitif çıktığını açıkladı.

La Casa De Papel'in yıldızı da virüse yakalandı

La Casa De Papel' dizisinde 'Müfettiş Raquel Murillo' karakterini canlandıran Itziar Ituno, corona virüs testinin pozitif çıktığını açıkladı.

Hesabından bir fotoğraf paylaşan ünlü oyuncu Ituno, şunları söyledi: "Cuma gününden beri ateş ve kuru öksürük gibi semptomlarım vardı. Bugün testin sonuçlarını aldık. Pozitif çıktı. Benim durumum hafif ama bünyesi zayıf insanlar için çok tehlikeliyim. Bu bir saçmalık değil, farkında olun, hafife almayın, hayatı tehlikede olan bir sürü insan var. Bunun ne kadar ilerleyeceğini daha bilmiyoruz. Şimdi dayanışma zamanı. Evde kalın ve başkalarını koruyun! Kendinize iyi bakın."