Bursa
Açık
21.7°

Kylie Jenner'ın havuz keyfi!

MAGAZİN , 08 Temmuz 2020 Çarşamba, 16:12

ABD'li magazin yıldızı Kylie Jenner, arkadaşları ile birlikte tatile çıktı. Kuzey Amerika'da yer alan Rocky Dağları'na giden 22 yaşındaki güzel, yeşil mayosuyla kaldığı otelin havuzundan paylaşımlar yaptı.

Kylie Jenner'ın havuz keyfi!

Forbes dergisinin sahtecilikle suçladığı ve hapis istemiyle yargılanması gündemde olan Kylie Jenner, seyahate çıktı. ABD'li yıldız, şu aralar arkadaşları ile birlikte Kuzey Amerika'da yer alan Rocky Dağları'ndaki kanyonları geziyor.

22 yaşındaki güzel, önceki gün konakladığı otelin havuzuna girerken paylaşımlarda bulundu. Arkadaşlarıyla eğlenen yıldız, yeşil mayosuyla kendi objektifine pozlar verdi.

Forbes, Kylie Jenner'ın gelir beyanlarında oynama yaptığını öne sürmüş ve adını taşıyan kozmetik şirketinin söylendiği kadar gelir elde etmediğini belirtmişti.

Bunun üzerine Twitter hesabından bir açıklama yapan Jenner, "Saygın olduğunu düşündüğüm sitede bir dizi yanlış ifade ve kanıtlanmamış varsayımlar yer alıyor. Size şu anda ne kadar param olduğunu tespit etmekten daha önemli olan 100 farklı şey sıralayabilirim" ifadelerini kullanmıştı.