Bursa
Açık
32.2°

Kylie Jenner ablasının izinde

MAGAZİN , 01 Temmuz 2020 Çarşamba, 12:51

Geçen hafta korse ile çektiği bir videosunu yayınlayan Amerikalı magazin yıldızı Kim Kardashian'dan sonra 22 yaşındaki kardeşi Kylie Jenner da benzer bir paylaşımda bulundu

Kylie Jenner ablasının izinde

Kardashian-Jenner ailesinin en küçük bireyi Kylie Jenner, pembe ve dantelli bir korseyle çekilen pozunu sosyal medya sayfasından paylaştı.Jenner'ın bir çekimin kamera arkasında verdiği pozlar Kim Kardashian'ın geçtiğimiz hafta yaptığı paylaşımlarını akıllara getirdi. 22 yaşındaki Jenner'ın paylaşımlarına ablası Kim Kardashian da kayıtsız kalmadı. Kardashian, kardeşine "Bu saç rengini seviyorum!" yorumunu yaptı.

Vücudu kadar giydiği iddialı elbiselerle de adından söz ettiren Kim Kardashian, geçtiğimiz günlerde dar elbiselerinin içine sığmasının sırrını ortaya çıkaran bir video paylaşmıştı.

Videoyu telefonunda bulduğunu belirten Kim Kardashian, görüntülerin geçen yıl Londra'da çekildiğini eklemişti. Ünlü yıldız, görüntülerde bir aynanın karşısında korsenin nasıl göründüğünü çeşitli açılardan inceliyordu.

Eşi Kahye West ile evliliğinde sorunlar yaşadığı haberleriyle gündeme gelen Kardashian, buna benzer bir korseyi geçen yılki MET Gala gecesinde giydiğini de belirtmişti.