Bursa
Çok Bulutlu
27.1°

Külünk: Bursa'nın iyi anlaşılması gerekir

BURSA , 06 Haziran 2020 Cumartesi, 00:32

enBursa.com canlı yayınında Türker Akıncı'nın konuğu olan 24, 25 ve 26. Dönem AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, Bursa'ya dair mesajlar verdi. Külünk, "Bursa iyi anlaşılması gereken bir şehir" dedi.

Külünk: Bursa'nın iyi anlaşılması gerekir

24, 25 ve 26. Dönem AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, enBursa.com canlı yayınına konuk oldu.

enBursa.com Yazarı Türker Akıncı'nın koronavirüs ile birlikte değişen dengeler ve Türkiye'nin geleceğine ilişkin sorularını yanıtlayan Külünk, Bursa'ya dair önemli mesajlar da verdi.

'BURSA İYİ ANLAŞILMASI GEREKEN BİR ŞEHİR'

Metin Külünk, "Bursa özel bir şehir. Bursa iyi anlaşılması gereken bir şehir. Tarihimizin en simge şehirlerden birisi. Bursa denildiği zaman yeşil, Osman Gazi, Emir Sultan, Murat Hüdavendigar, Üftade Hazretleri akla gelir. Tarihimizin en önemli geçiş noktalarından birisi akla gelir." dedi.

'BİZ BURSA'YI SEVİYORUZ'

Bursa'ya sık sık ziyaretlerde bulunduğunu da belirten Külünk, "Biz Bursa'yı seviyoruz. Daha dün İnegöl'de bir ziyarete gitmiştim. Türkiye'nin önü çok açık, vatandaşlarımızın hiç endişeleri olmasın. Bunu bilsinler. Kendilerini kutup Türkiye'ye göre hazırlasınlar. Nesillerini kutup Türkiye'ye göre şekillendirsin, eğitsinler" ifadesini kullandı.

Metin Külünk, enBursa.com ve EA Medya Yönetim Kurulu Başkanı Emin Adanur'a da başarı dileklerini iletti.