Bursa
Parçalı Bulutlu
12°
enBursa Haber

Kubilay Kanatsızkuş'tan önemli mesaj!

BURSASPOR , 29 Mart 2018 Perşembe, 14:58

Bursaspor'un genç oyuncusu Kubilay Kanatsızkuş, formasına bir an önce kavuşmak istediğini belirterek, "Ağrılarım var ama kendimi iyi hissediyorum. Sağlık ekibi 1 hafta ertelemek istedi ama ben kendimi iyi hissettiğimi söyledim. Çünkü bir an önce dönmek istiyorum.

Kubilay Kanatsızkuş'tan önemli mesaj!

Uzun süredir formasına hasret kalan Bursaspor'un genç forveti Kubilay Kanatsızkuş, "Pazartesinden beri takımla antrenmanlara çıkıyorum. Ağrılarım var ama kendimi iyi hissediyorum. Sağlık ekibi 1 hafta ertelemek istedi ama ben kendimi iyi hissettiğimi söyledim. Çünkü bir an önce dönmek istiyorum. Baya uzun süre ayrı kaldım. Ufak tefek ağrılarım olsa da devam etmeye çalışıyorum. Umarım en kısa zamanda dönerim. Son zamanlarda takım olarak toparladık. Antalyaspor maçı ile ivme yakalayabiliriz. Umarım 3 puan alırız" ifadelerini kullandı.

Formayı çok özlediğini söyleyen Kubilay, "2 aya yakın bir süre oldu. Üzerimde bir baskı hissetmiyorum ama bir an önce oynamam gerektiğinin de farkındayım. Hocamızla daha yeni konuştum. Bu hafta beni U21'de oynatacak sanıyorum. Maç kondisyonu kazanmamı istiyor. İnşallah haftaya A takımla oynarım" şeklinde konuştu.

Haber | Barış YALIM