Bursa
Çok Bulutlu
23°

Koronavirüs testinin sonucunu açıkladı

MAGAZİN , 19 Ağustos 2020 Çarşamba, 13:21

Usta oyuncu Hülya Koçyiğit'in torunu Aslışah Alkoçlar, önceki gün Bebek'te görüntülendi. Ayaküstü gazetecilerle sohbet eden Alkoçlar, koronavirüs testi yaptırdığını söyledi. Sosyetik güzel, "Geçen kendimi kırık gibi hissettim. 'Allah'ım kovid mi oldum?' diye hastaneye gidip test yaptırdım. Sonucum negatif çıktı" dedi

Koronavirüs testinin sonucunu açıkladı

Aslışah Alkoçlar, önceki gün Bebek'te objektiflere takıldı.

Alkoçlar, ayaküstü basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

"İŞİMİ TATİLDE DE YAPABİLİYORUM"

Egzersiz ve sağlıklı beslenme dersleri veren Aslışah Alkoçlar, pandemi sürecinde işlerini internet üzerinden halledebildiğini söyledi.

27 yaşındaki Alkoçlar, "Tatil süperdi. Önümüzdeki hafta bir daha gidiyorum. İşimi tatilde de yapıyorum, her yerden yapabiliyorum güzel oluyor" dedi.

TEST SONUCUNU AÇIKLADI

Koronavirüs salgınına karşı önlem aldığını söyleyen sosyetik güzel, "Ben, geçen kendimi kırık gibi hissetim. Hemen "Allah'ım kovid-19 mu oldum?" diye hastaneye gidip test yaptırdım, negatif çıktı" ifadelerini kullandı.

Alkoçlar, bir süredir aşk yaşadığı Kaan Demirağ ile ilişkilerinin güzel gittiğini söyledi. Gazetecilerin "Evlilik düşünüyor musunuz?" sorusuna ise "Biz daha yeni birlikteyiz. Hayırlısıyla olur" şeklinde cevap verdi.

Boynundaki 'K' harfli kolye ile de dikkat çeken Aslışah Alkoçlar, "Kaan'ın 'K'sı, o da bana kayyum diyor. Kayyumun da 'K'sı olabiliyor" dedi.