Bursa
Açık
30.7°

Korkunun ecele faydası yok Nezir Efendi!

BURSA , 17 Haziran 2020 Çarşamba, 01:14

FETÖ'nün medya imamı Nezir Asaroğlu, görülüyor ki enBursa.com'un ortaya koyduğu belgelerle iyice köşeye sıkıştı. Ama kendisi de çok iyi bilir ki korkunun ecele faydası yok. Onun için sen de bizim kadar açık ol Nezir! Bırak artık şu FETÖ taktiklerini...

Korkunun ecele faydası yok Nezir Efendi!

enBursa.com FETÖ'nün Bursa'daki medya yapılanmasını, o yapının başına imam olarak atadığı Nezir'in efendilerine yaptığı "hizmet"leri birer birer belgeleriyle ortaya koyuyor. Bursa kamuoyu da yayınladığımız belgelerle bu şantajcı müfterinin gerçek yüzünü görüyor.

Kendisinin izlediği tüm yol ve yöntemler FETÖ'nün rahle-i tedrisinden nasıl geçmiş olduğunu açıkça gözler önüne seriyor. Şantajlar, iftiralar, karalamalar, itibar suikastleri, bel altı vuruşlar ve yayınlarını yurt dışına endekslemeler...

Ama korkunun ecele faydası yok Nezir Efendi!

enBursa.com, Bursa'da, Türkiye'de. Her şeyiyle açık ve şeffaf. Senin gibi kökü dışarıda değil. O yüzden çok iyi bil ki bütün gerçekleri tüm belgeleriyle yüzüne çarpmaya devam edecek!

Zira enBursa.com'un temel görevi ve amacı, her basın yayın kuruluşunun olması gerektiği gibi kamunun haber alma hakkının sağlanması. Nitekim gazetecinin asli görevi de gazeteciliğin esas işlevi de budur!