Bursa
Açık
30.9°

'Kızıma melek dedesini anlatacağım'

MAGAZİN , 03 Temmuz 2020 Cuma, 14:52

Türk sinemasının usta oyuncusu Kemal Sunal'ın aramızdan ayrılışının 20'inci yılında Ali Sunal, babasını duygusal bir mesajla andı. Sunal, kızı Narin ile pozunu, "Kızıma melek dedesini anlatacağım" notuyla paylaştı

'Kızıma melek dedesini anlatacağım'

Ali Sunal, babasının vefatının yıl dönümünde babasıyla ilgili duygusal bir paylaşımda bulundu. Sunal, 2000 yılında vefat eden babasına duyduğu özlemi dile getirdi.

"KIZIMA MELEK DEDESİNİ ANLATACAĞIM"

Oyuncu, Instagram hesabından kızı Narin ve Kemal Sunal'ın fotoğrafının da yer aldığı bir kareyi yayınlayarak şu ifadeleri kullandı:

Babam... Canım babam, melek babam. Sana olan özlemimi kelimelerle anlatamam. Umarım senin kadar iyi bir baba olabilirim. Şimdi Narin'in bana, 'baba' demesini bekliyorum. İşte o zaman ona dünyanın en melek dedesini anlatacağım. Seni seviyorum...

"SEN HEP BİZİMLESİN"

Kemal Sunal'ın kızı Ezo Sunal da babasının fotoğrafını paylaşarak altına şu sözleri ekledi:

Güzel babam... Tam 20 yıl oldu... İnanılır gibi değil. Her gün daha çok özlüyoruz. Ama artık eminim daha çok 20 yıllar bu ülkenin kalbinde ve gülücüklerinde olacaksın. Bizim de gücümüzün kaynağı olacaksın. Sen hep bizlesin.

"ÇOCUKLARIMIZ BÜYÜDÜ"

Öte yandan Sunal'ın eşi Gül Sunal ise eşini, ölüm yıldönümünde "Kemal'ciğim; Yaşadığım bütün güzellikler için teşekkür ederim. Çocuklarımız büyüdü. Şimdi torunumuzu büyütüyoruz. Görebilseydin öyle tatlı ki..." sözleri ile andı.