Bursa
Çok Bulutlu
20.2°

Kısmet değilmiş

MAGAZİN , 16 Ocak 2020 Perşembe, 13:56

Hande Erçel ve Murat Dalkılıç, Etiler'de görüntülendi. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Erçel, rol aldığı dizinin erken final yapmasıyla ilgili "kısmet değilmiş" ifadelerini kullandı.

Kısmet değilmiş

Uzun zamandır birlikte olan Hande Erçel ve Murat Dalkılıç, önceki akşam Etiler'deki bir mekanda akşam yemeği yedi.

Kalabalık arkadaş grubu ile çıkış yapan çift, ayaküstü muhabirlerin sorularını yanıtladı.

"KISMET DEĞİLMİŞ"

Gazetecilerin, "Rol aldığınız Azize dizisi final yaptı. Neler söyleyeceksiniz?" sorusuna Hande Erçel, "Kısmet değilmiş" cevabını verdi. Yeni bir proje olup olmayacağı soruları üzerine ise Erçel, "Güzel bir proje olursa neden olmasın" ifadelerini kullandı.

Hande-Gamze Erçel kardeşlerin kanser tedavisi gören annesi Aylin Erçel, 11 Ocak'ta hayatını kaybetmişti.

Her fırsatta yaptığı paylaşımlarla annesini anmayı ihmal etmeyen oyuncu Hande Erçel, annesinin ölüm yıldönümünde Instagram'dan duygusal bir paylaşım yapmıştı. Erçel, ablasının ve annesinin bulunduğu bir kareyi şu notu düşerek yayınlamıştı:

"HER GÜN DAHA DA ÖZLÜYORUM SENİ"

Biz büyürken evde 3 kızdık böyle 3 deli kız... Sen aramızdan ayrılalı 1 sene oldu. Biz yine 3 kızız.. Senin öğretilerinle büyüyoruz, büyütüyoruz... Her gün daha da özlüyorum seni pudram...

"HER ADIMIM SANA BİRAZ DAHA GURUR VERMEK İÇİN..."Her adımım sana biraz daha gurur vermek için, biraz daha yüzünü güldürmek için... Yapamam dediğim o zamanlara bakıyorum omzumda hiç düşünemediğim kadar büyük yükleri taşıma kuvvetim varmış. Annem olduğun için çok şanslıyım.

"EDEP EN GÜZEL CEVAPMIŞ"Senden öğrendiklerimle gurur duyuyorum. Beni daha da insan kılan bu acıyla öğrendiklerimle de... Sevginin enerjisi her şeyi sarıp sarmalarmış...Edep en güzel cevapmış. Yaşarken tek kendi başına geldiğini düşünenlere yalnız değilsiniz demek istediğim için yazıyorum bunları. Kıymet bilmek çok kıymetli.