Bursa
Açık
21.5°

Kilo verince iş bulamadım

MAGAZİN , 03 Temmuz 2020 Cuma, 14:06

Mide küçültme ameliyatı ile 73 kilo vererek, 142'den 69 kiloya düşen oyuncu Ümit Erdim, bir takipçisinin "Eski haline dön, böyle iş bulamazsın" yorumuna yanıt verdi. Erdim, "Katılıyorum, zaten bulamadım ama bu yüzden de eski halime dönmeye niyetim yok, üzgünüm" ifadelerini kullandı.

Kilo verince iş bulamadım

Hayat Bilgisi, Gönül ve Selena gibi dizilerde rol alan Ümit Erdim, mide küçültme ameliyatı ile 73 kilo vererek, 142'den 69 kiloya düştü. Bambaşka bir görünüme kavuşan 35 yaşındaki Erdim, sosyal medya hesabından takipçilerinin sorularını yanıtladı. Erdim, uzun süredir ekranlardan uzak kalmasının en büyük sebebinin zayıflaması olduğunu açıkladı.

Ümit Erdim, bir takipçisinin "Eski haline dön, böyle iş bulamazsın" yorumuna, "Katılıyorum, zaten bulamadım ama bu yüzden de eski halime dönmeye niyetim yok, üzgünüm" şeklinde yanıt verdi.

Sürekli çok zayıfladığı yönündeki eleştirilere maruz kalan oyuncu, geçtiğimiz aylarda bir takipçisinin "Keşke bu kadar zayıflamasaydın. Hastalıklı gibi görünüyorsun" yorumuna ise şu cevabı vermişti:

Ya hastalıklıysam? Şu anda nasıl bir kalp kırıklığı ve üzüntüye sebep olduğunu hayal edebilir misin? Gerçekten çeşit çeşit yüzlerce hastalıkla mücadele eden bu kadar insan varken bu cümleler böylesine kolay çıkmasın elinizden, ağzınızdan. Azıcık sakin olun!