Bursa
Çok Bulutlu
27.9°

Kenan söyledi Beren dans etti

MAGAZİN , 07 Eylül 2020 Pazartesi, 10:32

Aralarındaki buzları erittikten sonra daha fazla objektif karşısına geçmeye başlayan Beren Saat ve Kenan Doğulu çifti şimdilerde birbirlerine mesafeli kaldıkları dönemin acısını çıkartıyor. Beren Saat, eşi Kenan Doğulu'nun konserinde ettiği dansla beğeni topladı.

Kenan söyledi Beren dans etti

Karantina dönemine aralarındaki soğukluk giren oyuncu Beren Saatve şarkıcı Kenan Doğulu, pandemiyi aşkları için yeni bir fırsat yaratma adına kullandı.

Normalleşme süreciyle birlikte tatile çıkan ve buradan yaptıkları keyifli paylaşımlarla neşelerinin yerinde olduğunu gösteren çiftten Beren Saat, sosyal medyaya düşen son videosunda bir hayli neşeli bir tablo çizdi.

Bu defa kaçırmadı

Şimdilerde Atiye dizisinin yeni sezon çekimleri için koşturan güzel oyuncu buna rağmen eşi Kenan Doğulu'nun konserini kaçırmadı ve hem ona moral verdi hem de eşinin şarkıları ile dans etti.

Baş başa tatile çıkan çift, geçtiğimiz ay Çeşme'deki Biblos Resort Alaçatı Otel'in plajında görüntülenmişti. Ellerinde dondurmalarıyla localarına doğru yürürken objektife takılan Kenan Doğuluve Beren Saat, hayli keyifli görünüyordu.