Bursa
Çok Bulutlu
24.5°

Kayınvalidesi iyi bakıyor!

MAGAZİN , 26 Ağustos 2020 Çarşamba, 13:38

7 aylık hamile olan Sinem Kobal'a kayınvalidesi Yıldız İmirzalıoğlu, Ankara'nın Bala ilçesinde bahçede yetiştirdiği domateslerden yaptığı kışlık konserveler gönderdi

Kayınvalidesi iyi bakıyor!

2016'da Cunda Adası'nda dünyaevine giren Sinem Kobal-Kenan İmirzalıoğlu çifti, önceki gün Nişantaşı'nda görüntülenmişti. Baba olmak için gün sayan İmirzalıoğlu, "Çok fazla heyecan var. Çok şükür her şey yolunda, bir sıkıntı yok. Son iki ayımız kaldı. Allah nazarlardan saklasın" açıklamasını yapmıştı.

Anne olmak için gün sayan Sinem Kobal'a kayınvalidesi Yıldız İmirzalıoğlu, Ankara'nın Bala ilçesinde bahçede yetiştirdiği domateslerden yaptığı kışlık konserveler gönderdiğı konuşuluyor.

Gelininin doğal beslenmesi için her şeyi yapan Yıldız Hanım'ın gönderdiği konserveleri sayfasında paylaşan Kobal, altına da kalp çizdi. Kız babası olacak olan İmirzalıoğlu, şunları söylemişti:

"Çocuk doğduktan sonra ömür boyu canı yansa, korksa 'anne, anne' diyor. Bir baba adayı olarak kıskanmıyor değilim açıkçası. Olursa o da 'anne' diyecek, 'baba' diyeceğini sanmıyorum."