Bursa
Açık
25.5°

Katie Holmes aşka geldi

MAGAZİN , 08 Eylül 2020 Salı, 12:40

Ünlü oyuncu Katie Holmes, önceki gün yeni sevgilisi Emilio Vitolo ile New York'taki bir restoranda objektiflere yansıdı. Etraftaki kişilere aldırış etmeyen çiftin samimi halleri objektiflere yansıdı

Katie Holmes aşka geldi

Amerikalı oyuncu Katie Holmes, yeni bir aşka yelken açtığı şef ve aktör sevgilisi Emilio Vitolo ile New York'taki bir restoranda görüntülendi. İkili, yemek yedikten sonra derin bir sohbete daldı. Oyuncu, bir ara sevgilisinin dizlerine oturdu ve çift, sohbetini o şekilde sürdürdü.

Gazetecilerin kendilerini görüntülediklerinden habersiz olan ikili, ardından birbirlerini öpmeye başladı. Etraftaki kişilere aldırış etmeyen çiftin samimi halleri objektiflere böyle yansıdı.

Geçtiğimiz aylarda yaptığı açıklamada günlük ritüellerinden bahseden Holmes, şunları söylemişti:

Herkese kendilerine iyi bakmasını öneririm. Sabahları 20 dakikamı, sakinleştirici müzik dinleyerek ve şükrettiğim şeyleri yazarak geçiriyorum. Sırf zevkine, kendime bu şekilde vakit ayırıyorum. Böylece günüm güzelleşiyor. Haftada 4 kez egzersiz yaptığını belirten oyuncu, "Evde spinning, boks ve yoga yapıyorum. Bazen de dans kursuna gidiyorum" ifadelerini kullanmıştı.

Katie Holmes'un Tom Cruise ile evliliğinden dünyaya gelen Suri adında kızı bulunuyor.