Bursa
Parçalı Bulutlu
26.5°

KalDer'den enBursa.com'a ziyaret

BURSA , 02 Temmuz 2020 Perşembe, 15:51

Şubat ayında yapılan genel kurul ile 2020-2022 dönemi için göreve gelen KalDer Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Emin Direkçi ve ekibi enBursa.com'u ziyaret etti. Ziyarette yeni dönem yol haritasını anlatan Direkçi, yeni projelerle kent yaşam kalitesine öncülük etmeye devam edeceklerini belirti.

KalDer'den enBursa.com'a ziyaret

Ziyarette KalDer Bursa Yönetim Kurulu Başkanı Emin Direkçi, Başkan Yardımcısı Şirzat Karayel, Genel Sekreter Aykan Kurkur ve Sempozyum ve Üyelik Yöneticisi Arzu Özel, enBursa.com yönetici ve yazarları ile bir araya geldi.

Ziyarette KalDer Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Emin Direkçi, şunları söyledi;

" KalDer'e emeği geçen geçmiş dönem Yönetim Kurulu üyeleri, başkanları, gönüllülerini bir araya getirerek bir çalıştay yaptık. Bu çalıştaydan elde edilen sonuçlar ile çalışmalarımıza yön vermeye devam ediyoruz, yakın bir gelecekte üyelerimize ve Bursa'ya yeni projeler sunmayı planlıyoruz. Ülkemizde yaşanan gelişmelere bağlı olarak ülke yönetiminin ve bilim kurulunun aldığı kararlar doğrultusunda; bu yıl Sempozyum ve Ödül sürecini erteledik. Online etkinlik ve eğitimlere başladık. Merkez ve şubeler koordinasyonunda yaptığımız bu programlar yoğun ilgi gördü, bu programları tüm toplumun katılımına açtık. Online platformlarda çalışmak, bize yeni iş yapış şekillerini öğretti. Fiilen uzak kaldığımız dönemdeki iletişim ve paylaşımlarımızın üyelerimiz tarafından takdir görmesi bizi oldukça mutlu etti. Toplumda KalDer'e duyulan güven ve ilgi bizleri cesaretlendirdi. Bu süreçte yeni üyeler, KalDer ailesine katılmaya devam etti. Kadının Güçlenmesi Bursa Platformu temsilcileri ile yaptığımız toplantıda; bu alanda katkı sağlamak adına, artık platformun ev sahibi kurumları arasında yer alıyoruz. Çalışanlarımız 20 Mart itibariyle işlerini evden takip ediyordu, yeni normal çalışma kurallarına dikkat ederek 1 Haziran tarihinde tekrar ofisten çalışmaya başladılar.

SORUMLULUKLARIMIZI YERİNE GETİRMEYE DEVAM EDECEĞİZ

KalDer Bursa Şubesi; üyeleri, yönetim kurulu, gönüllüleri ve çalışanlarıyla Bursa'da mükemmellik kültürünün bir yaşam biçimi olarak benimsenmesi adına var olan büyük bir aile. Her birimiz çağdaş yaşam kalitesinin kentimizde yaygınlaşmasını ve uluslararası alanda ülkemiz adına bir kültür olarak yerleşmesini hedefliyoruz, bu amaçla üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmeye devam edeceğiz. Gelişmeleri takip ederek koşullar doğrultusunda ertelediğimiz çalışmalara başlamak ve yeni iş modelleriyle çalışmak için heyecanımız ilk günkü gibi devam ediyor"