Bursa
Çok Bulutlu
23.3°

K-pop yıldızı yeni bir ilişkiye başladı

MAGAZİN , 25 Haziran 2020 Perşembe, 15:45

Güney Koreli K-pop idolu 2PM grubunun üyesi Taecyeon, ünlü olmayan birine aşık oldu. Ünlü şarkıcının yeni ilişkisini, bağlı olduğu ajans da doğruladı.

K-pop yıldızı yeni bir ilişkiye başladı

K-pop yıldızı, Güney Koreli şarkıcı Taecyeon yeni bir ilişkiye başladı. 2PM grubunun 31 yaşınaki rap şarkıcısının yeni ilişkisini, bağlı olduğu 51K adlı ajans da doğruladı.

Xportsnews'te yer alan habere göre, The Game: Towards Zero filmindeki oyunculuğuyla da tanınan 31 yaşındaki şarkıcının birlikte olduğu kişi, tanınan biri değil. Taecyeon ve ismi bilinmeyen sevgilisi, Güney Kore'nin Gangwon şehrindeki Pyeongchang bölgesinde birlikte görüldü.

"KIZ ARKADAŞI ÜNLÜ DEĞİL"

Şarkıcının ajansından yapılan açıklamada, "Taecyeon'un ünlü olmayan biriyle birliktelik yaşadığı doğru. Kişisel mahremiyeti ve kız arkadaşı ünlü olmadığı için bilgi vermemeye dikkat ediyoruz" denildi.

Güney Kore'nin Seul şehrinde doğan Taecyeon, yaklaşık yedi seneliğine Bedford, Massachusetts'e taşındı. Aslında JYP Entertainment seçmelerine New York'ta, model olarak girdi. Taecyeon ayrıca Junho ve Minjun ile birlikte Superstar Survival adı verilen seçme şovuna katıldı ama ayrılan ilk aday oldu. Bada ile dördüncü albümünde bulunan Yes I'm In Love adlı şarkıda ve Baek Ji Young ile de My Ear's Candy adlı şarkıda düet yaptı. SBS'nin Family Outgoing isimli programının ikinci sezonunun bir üyesi olan şarkıcı, Cinderella Stepsister'da oyunculuğunu kanıtladı. 2011 yılında KBS2'nin Dream High adlı dizisinde oynadı.