Bursa
Çok Bulutlu
20.5°

Johnny Depp davaya ekledi: Üçlü ilişki yaşıyorlardı!

MAGAZİN , 18 Haziran 2020 Perşembe, 17:21

ABD'li ünlü oyuncu Johnny Depp, eski eşi Amber Heard'le ilgili ortalığı karıştıracak bir iddia ortaya attı. Depp, evlilikleri sürdüğü sırada milyarder girişimci Elon Musk, İngiliz model Cara Delevingne ve eski eşi Heard arasında üçlü ilişki yaşandığını öne sürdü.

Johnny Depp davaya ekledi: Üçlü ilişki yaşıyorlardı!

Hollywood dünyasının bir döneme damga vuran çifti Johnny Depp ve Amber Heard'ün olaylı ayrılığının yankıları sürüyor. Depp'in kendisine şiddet uyguladığını iddia ederek dava açan Heard, uzun süre gündemden düşmemişti.

Heard'ün kanıtlarını birer birer çürüten 57 yaşındaki aktör ise, kendisine yönelik karalama kampanyası başlatan eski eşine karşı mart ayında 50 milyon dolarlık dava açtı. Söz konusu davaya ilişkin çok çarpıcı bir iddia ortaya atıldı.Dava dosyasına da giren ve Depp'in Los Angeles'taki evinde bir araya geldikleri iddia edilen üçlüyle ilgili kamera görüntüleri de paylaşıldı.

Daily Mail'in aktardığı habere göre, 57 yaşındaki Depp, Heard'e şiddet uyguladığı yönündeki iddialara karşı açtığı 73 milyon dolarlık davada yeni iddialara yer verdi. Heard'ün yakın bir arkadaşının eski eşi Josh Drew, bir dönem Depp'in evlerinden birinde yaşarken şahit olduğu bir iddiayı ortaya attı. Drew, Musk, Delevingne ve Heard'ün üçlü bir ilişki yaşadığını söyledi.

Drew, üçlü ilişkinin Depp ve Heard evliyken yaşandığını iddia ederken Elon Musk, Amber Heard ile yakınlaşmalarının boşanma sonrasında başladığını savunuyor. Daily Mail'e konuşan bir kaynak, Cara Delevingne'in iddialarla ilgili davaya tanıklık edebileceğini söyledi.

Johnny Depp ve Amber Heard'ün boşanma süreci Heard'ün Depp'e kendisine şiddet uyguladığı için dava açmasıyla başlamıştı. İddiaların ardından Depp, Heard'e kendisine karşı karalama kampanyası başlattığını gerekçe göstererek 73 milyon dolarlık dava açtı. Depp, şiddet uygulayan tarafın Heard olduğunu iddia ediyor.