Bursa
Açık
29.9°

Jennifer Aniston arkadaşının fotoğrafıyla uyardı

MAGAZİN , 21 Temmuz 2020 Salı, 17:54

Corona virüs endişesi ünlüleri de etkisi altına aldı. Sanat, spor ve eğlence dünyasının bilinen isimleri de tedbirlerini aldı, karantina uygulamasına katıldı. Kimi sokağa çıkarken maske ve eldiven kullanıyor, kimi de karantina günlerini evde keyifli geçirmenin yollarını arıyor. Son olarak ünlü oyuncu Jennifer Aniston, kendisinin maskeli, Covid-19 tedavisi gören bir arkadaşının ise entübe haldeyken çekilen fotoğrafını paylaşarak maske uyarısı yaptı.

Jennifer Aniston arkadaşının fotoğrafıyla uyardı

Daha önce "Takın şu lanet maskeyi!" diyerek hayranlarına Covid-19'a karşı tedbir çağrısı yapan Jennifer Aniston, bu defa hastalığı atlatan bir arkadaşının hastanede tedavi altındayken çekilen fotoğrafını paylaşarak "Maske takın!" çağrısı yaptı. Aniston, şunları yazdı:

"Bu, arkadaşımız Kevin. Çok sağlıklıydı, altta yatan bir sağlık sorunu yoktu. Bu, Covid. Gerçek. Yenebileceğimizi düşünme saflığında olmamalıyız. Bitmesini istiyorsak başarırız. Atabileceğimiz tek adım şu ki lütfen bu lanet maskeyi takın. Bu korkunç virüs yüzünden acı çeken bu insanları düşünün. Aileniz için yapın. Kendiniz için yapın. Covid tüm yaşları etkiliyor.

Not: Bu fotoğraf nisan ayının başında çekildi. Şükür ki şimdi hemen hemen iyileşti. Dualarınız için hepinize teşekkürler."