Bursa
Açık
28.2°

İyi oyuna değil, galibiyete 3 puan alıyoruz

BURSASPOR , 08 Kasım 2019 Cuma, 08:49

Başkan Mestan, takımın oyununa yapılan eleştirilerle ilgili olarak konuştu.

İyi oyuna değil, galibiyete 3 puan alıyoruz

Ligde güzel oyundan çok galibiyete 3 puan verildiğini belirten Başkan Mesut Mestan, "Bizim hedefimiz tamamen skoru elde etmek. Süper Lig'i istiyorsak ilk olarak galibiyetleri düşünmeliyiz" diye konuştu.

Bursaspor Başkanı Mesut Mestan, bu sene Süper Lig'e çıkacaklarından emin olduğunu söyledi. TFF 1. Lig'in oldukça enteresan olduğunu belirten Başkan Mestan, "Şu anda performans olarak belki yeterli düzeyde değiliz ama daha iyi olacağız. Aslında şu anda puansal anlamda aşağı yukarı hedeflediğimiz noktadayız. Şanssız bir 3 puan silme olayı yaşadık. O olmasaydı daha üst sıralarda olacaktık. Ancak yine de hedeflediğimiz noktadayız" dedi.

İYİ YOLDA GİDİYORUZ

Başkan Mestan, takımın oyununa yapılan eleştirilerle ilgili olarak da "Bizim için önemli olan güzel oyundan ziyade puan kazanmak. Sonuçta güzel oyuna puan vermiyorlar. Şu ana kadar takımımız yüzde 65 performansla oynadı. Bizim hedefimiz tamamen skoru elde etmek. Süper Lig'i istiyorsak ilk olarak galibiyetlere odaklanmalıyız. Şu an takım iyi, doğru yolda gidiyor. İnşallah Boluspor maçından da istediğimiz sonucu alıp milli araya keyifli girmek istiyoruz" ifadelerini kullandı.