Bursa
Açık
20.1°

İyi ki doğdun ruh eşim!

MAGAZİN , 27 Ağustos 2020 Perşembe, 12:06

Miss Turkey 2018 birincisi Şevval Şahin, sevgilisi Yiğit Marcus Aral'ın doğum gününü sosyal medya hesabından romantik bir mesajla kutladı

İyi ki doğdun ruh eşim!

Miss Turkey 2018 birincisi Şevval Şahin, sevgilisi Yiğit Marcus Aral'ın doğum gününü sosyal medya hesabından romantik bir mesajla kutladı.

Ünlü model, Aral ile yer aldığı bir dizi fotoğraf paylaştı ve altına "En mutlu doğum günü, ruh eşim. Seni seviyorum başak ikizim. Birlikte güzel anılar yaşatmaya devam edelim" notunu düştü.

Çift, geçtiğimiz aylarda uçuşların başlamasıyla Türkiye'ye dönüş yapmıştı. 2018 Miss Turkey yarışmasında birinci seçilen Şevval Şahin, o dönem estetiksiz fotoğraflarının ortaya çıkmasıyla uzun süre konuşulmuştu.

Şahin, yarışmadan sonra kendisiyle karşılaşan insanların en çok 'estetiğiniz var mı' sorusuyla karşılaştığını söyledi. "Birincilik beni daha çok motive etti" diye konuşan Şevval Şahin, estetik iddialarını doğrulamıştı.

Sosyal medyada çok konuşulan burnuyla ilgili 'Zaten saklamayacaktım' diyen Şevval Şahin, "Eleştirilere açığım." demişti. "Eğer bir hayalim varsa peşinden koşun. Miss Turkey benim hayalimdi." diye konuşan Şahin, sadece burnunda estetik olduğunu açıklamıştı.

Şahin, estetik yaptırıp güzellik yarışmasına katılmanın haksızlık olduğu yönündeki görüşler için de "Estetik yasak değil. Tabi ki sadece estetiğe bakmıyorlar. Kendine olan özgüvene ve o ışığa yansıtmanın" önemine dikkat çekmişti.

Estetiksiz haliyle ilgili fotoğraflar için "11-12-13 yaşımdaki, ergenlik öncesi çekilmiş olduğum fotoğraflar" diyen Şevval Şahin, "Değiştim. Burnumu yaptırdım, o da yüzümü değiştirdi. 11 yaşındaki fotoğraf ile 19 yaşındaki fotoğrafı kıyaslayınca tabiki de büyük bir değişimi görebiliyorsunuz" demişti.