Bursa
Açık
30.6°

İvana Sert: 2. kez evlenmeye korkuyorum

MAGAZİN , 27 Temmuz 2020 Pazartesi, 20:19

Moda ikonu İvana Sert, önceki gün Beykent'te yeni açılan Leyla Tonya Güzellik Merkezi'nin açılışına katıldı.Kadına yönelik şiddet hakkında gelen soru üzerine de konuşan İvana Sert, "Artık yeter doğrusu. Kadınlarımızdan ricam, insanları hayatlarına alırken iyi araştırsınlar. Bu sadece evlilikte değil, sevgili olduğu zaman da karşınıza gelebiliyor. Erkeklerimde bir öfke problemi varsa gitsinler tedavi olsunlar. Ben sırf bu yüzden ikinci bir kez evliliğe korkuyorum." dedi.

İvana Sert: 2. kez evlenmeye korkuyorum

Moda ikonu İvana Sert, önceki gün Beykent'te yeni açılan Leyla Tonya Güzellik Merkezi'nin açılışına katıldı.

İvana Sert, "18 yıldan beri Türkiye'de yaşıyorum ve gittiğim her yerde Türk vatandaşı olduğumu söylüyorum. Türk olduğum içinde gurur duyuyorum. Türkiye için ben 'Kutsal Toprak' diyorum. Karadenizi, doğusu, güneyi, batısı her tarafı cennet olan bir vatan burası. Ayrıca insanlarının güzelliği yeter. Bir çok ülke gezdim ama Türkiye gibisi yok" dedi.

Kadına yönelik şiddet hakkında gelen soru üzerine de konuşan İvana Sert, "Artık yeter doğrusu. Kadınlarımızdan ricam, insanları hayatlarına alırken iyi araştırsınlar. Bu sadece evlilikte değil, sevgili olduğu zaman da karşınıza gelebiliyor. Erkeklerimde bir öfke problemi varsa gitsinler tedavi olsunlar. Ben sırf bu yüzden ikinci bir kez evliliğe korkuyorum." dedi.