Bursa
Az Bulutlu
25.5°

Isıtma ve Soğutma sistemlerinin tek adresi Bursa'da

BURSA , 31 Ocak 2020 Cuma, 16:37

Türkiye'nin önde gelen ısıtma ve soğutma markalarından olan Briscool (Birol Isıtma Soğutma A.Ş.) Doğruyol Birol Ticaret Sanayi A.Ş. güvencesiyle Bursa'da müşterileriyle buluşacak.

Isıtma ve Soğutma sistemlerinin tek adresi Bursa'da

İbrahim Yazıcı Plaza 1'de açılışı gerçekleşen Doğruyol Birol Ticaret Sanayi A.Ş. iş dünyasından ve siyasetten çok sayıda davetli katıldı.

Açılış konuşmasını gerçekleştiren Doğruyol Birol Ticaret San. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Doğruyol, ısıtma, soğutma ve mekanik sistemler, imalat ve projelendirme olarak çıkmış oldukları yolda yeni bir yelpaze açtıklarını dile getirdi.

Doğruyol; "Birçoğunuz sektörde olan insanlar bilirler, Bursa'da bu alanda bir eksiklik vardı. Sadece soğutma ya da sadece ısıtma bölümü vardı. Hem ısıtma hem soğutma olarak böyle bir grup yoktu. Asıl Adana firması olan Briscool markası 1988'den beri imalat yapan bir firma. Yerli üretimleri teşvik ederek yerli sermaye ile kurulmuş bir şirket. Onların Bursa, Balıkesir, Kütahya ve Eskişehir ana bayiliklerini yapacağız. Şuana kadar Bursa'da yapılan bu imalatlar ile ilgili birçok ürün dışarıdan geliyordu. İnşallah bundan sonraki üretimler yerli üretim olarak devam ettireceğiz." Dedi.

AÇILIŞ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Açılış konuşmasının ardından söz alan 26. dönem AK Parti Milletvekili Hüseyin Şahin; "Bu mevsimlerin mekanik olarak ayarlamasını da insanlık icat yapmış. Bunlara da şimdi yeni teknoloji ile akıl yüklenmiş. Bunun için alt yapı gerekiyor, emin eller gerekiyor. Bu emin ellerin doğru adresi Doğruyol kardeşlerin firmasının açılışını gerçekleştireceğiz. Kenan, Güven ve Osman bey çok güzel bir birlikteliği var. Biz yaptıkları işten memnunuz. En az maliyetle, masrafı en az oluşturacak şekilde yapıyorlar. Siyasetçi olarak bizi memnun olduğumuz konu, Türkiye olarak duyulan güvenin göstergesidir her yeni işletmenin açılması. Yeni istihdamın oluşması ve Türkiye'ye hizmet edecek olması, Türkiye'nin hizmetine katkıda bulunması da siyasetçileri memnun eder. Doğruyol kardeşlerin yolunu bahtını açık etsin. Bursa'nın ısıtma ve soğutma anlamındaki açığını kapatın,başka işletmelerinde ihtiyaçlarını görecek şekilde hizmetler verin. Hayırlı uğurlu olsun. " dedi.

Açılış kurdelesini 26. dönem AK Parti Milletvekili Hüseyin Şahin, Briscool Adana Merkez Yönetim Kurulu Başkanı Nuh Dügme, Doğruyol Birol Ticaret San. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Doğruyol, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Osman Doğruyol ve Güven Doğruyol kesti.