Bursa
Çok Bulutlu
24.9°

İrfan Buz'dan Bursalılara mesaj: İl sınırlarına geldiğimde...

BURSASPOR , 24 Haziran 2020 Çarşamba, 18:13

Bursaspor'da İbrahim Üzülmez'den boşalan teknik adamlık görevine getirilen İrfan Buz, akşam antrenmanı öncesi basın açıklamasında bulundu. Buz, "Bursa il sınırlarına geldiğimde hep sevinçliyim ama Özlüce'ye gelmekten gerçekten mutluluk verici" ifadesini kullandı.

İrfan Buz'dan Bursalılara mesaj: İl sınırlarına geldiğimde...

Bursaspor'un yeni teknik direktörü İrfan Buz, akşam antrenmanı öncesi açıklamalarda bulundu.

'BURSA İL SINIRLARINA GELDİĞİMDE HEP SEVİNÇLİYİM AMA...'

Yeşil-beyazlılardan gelen teklifi düşünmeden kabul ettiğini belirten Buz, "Her şeyden evvel özlemişim. Burada olmaktan çok mutluyum. Bursa il sınırlarına geldiğimde hep sevinçliyim ama buraya Özlüce'ye gelmek gerçekten mutluluk verici. Sayın başkandan teklif aldığımızda hiç düşünmeyerek özellikle bu durumda son 5 maçımız var. Seve seve kabul ettim görevi. Herkesten müsade istiyorum, çalışmak durumdayız. Çok fazla da konuşacak bir şey yok. İlk maçımıza çıkıp 3 puanımızı aldıktan sonra yolumuza devam etmek istiyoruz. Bazı şeyler nasıl başlıyorsa öyle gider." dedi.

'SİZLERDEN BİRİ OLDUĞUM İÇİN GURUR DUYUYORUM'

Takımdaki oyuncuların kalitesini değerlendiren İrfan Buz, "Benim için çok kaliteli bir takım var. Ben inanıyorum.Her futbolcumuz çok değerli. Bu final maçlarında herkesin maksimuma çıkmaya ihtiyacımız var. Almanya'da Bursaspor'u anlatıyorum. Bunu anlatırken de gururla anlatıyorum. Sizlerden biri olduğum için gurur duyuyorum." ifadesini kullandı.

TARAFTARA MESAJ

Bursaspor'un yeni Teknik Direktörü İrfan Buz, kalan maçlar hakkında taraftara mesaj gönderdi. Buz, "Taraftarımız bize inansın. Her şeyden evvel futbolculularımıza şunu söylemek istiyorum: "Bizim değiştirebileceğimiz olayları değiştireceğiz." Biz ne Adana Demirspor'a veyahut başka takıma bakacağız. Biz kendimize bakacağız. Bizim ilk maçımız Adanaspor. Pozitif havayı yakalamamız gerek. Ligde olmak zorundayız. Her şeyimizi vereceğimize söz veriyorum. Onlar statta olsa çok farklı olur. Ben değil, biz. Enerji dolu hayır duaları alarak gerçekten o desteğinizi hissedeceğiz. Son final maçlarına çıktığımızda müsabakalara tek tek bakacağız. Ben futbolcularımıza yardımcı olacağım ama eylemi gerçekleştirecek olan onlar olacak. Onlarda bunu yapacağına kesinlikle inanıyorum." şeklinde konuştu.