Bursa
Açık
31.4°

İnci: Bir gazeteci bozuntusu ülke ekonomisine hançer sokmuş!

BURSA , 08 Temmuz 2020 Çarşamba, 20:14

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Serkan İnci, "Bir gazeteci bozuntusu, yıllardır Bursa'daki iş adamlarına kan kusturmuş. Seni şucu bucu ilan ederiz diye tehditler savurmuş. Ülke ekonomisine hançer sokmuş. Şimdi Bursa'da iş adamları ayağa kalkıp bu tehditleri tek tek ifşa ediyor." dedi.

İnci: Bir gazeteci bozuntusu ülke ekonomisine hançer sokmuş!

enBursa.com olarak, kalemini satmış sözde gazeteci Nezir'in ortaya attığı yalanları ve iftiraları belgelerle yanıtlamaya devam ediyoruz.

EA Medya Yönetim Kurulu Başkanı Emin Adanur, FETÖ'nün medya imamı Nezir Asaroğlu'nun Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'ın desteği ile ele geçirmeye çalıştığı arazi hakkında yaşanan yeni gelişmeyi sosyal medya hesabından paylaştı.

'SEN YILLARCA BU ŞEHRİN İŞ ADAMLARINA, SİYASİLERİNE, GİRİŞİMCİLERİNE ZULMETTİN'

Adanur yaptığı paylaşıma, "Alma mazlumun ahını, çıkar aheste aheste. Ee Nezir Efendi, nasıl oluyormuş bu işler? Haketmeden aldığın ne varsa, şimdi yerine koyma vakti Ne olacak sanmıştın? Zulm, hakaret, tehdit, şantaj, ahlaksızlık.. Sende ne ararsan vardı.

Sen yıllarca bu şehrin işadamlarına, siyasilerine, girişimcilerine zulmettin. Hepimiz senin gözünde müthiş kusurlu insanlardık ve özel hayatımıza dair herşeyimizi utanmadan, sıkılmadan konun yaptın, ne olduğu belli olan kağıt parçasında yayınladın hergün. Noldu şimdi?

En başta ailen sonra da bütün Bursa senin ne kadar AHLAKSIZ bir adam olduğunu gördü. Seninle alakalı ne konuştuysak hepsi belgeli, hepsi kanıtlıydı. Bugün ilk defa 68 gün sonra hakkımızda tek kelime yazmadın, yazamadın.

67 gün boyunca hep aynı iftirayı attın, aynı şeyleri konuştun. Kuduz bir köpek gibi saldırdın hepimize. Seninle işimiz daha bitmedi Nezir. Sen bu şehirden defolup gidene kadar, bütün pisliklerini tek tek ortaya dökmeye devam edeceğim.

Nezir artık söylediklerinin hiçbir hükmü yok, istediğini yazabilirsin. Şimdi sıra senin arkandaki, sana destek olan ve hepimizin başına bunları bela eden(her şeyiniz belgeli) AHLAKSIZLARIN peşine düşmekte. Sen ve sana yardım eden herkes, çok yanlış yaptınız çok.." notunu düştü.

'BURSA'DAKİ İŞ ADAMLARINA KAN KUSTURMUŞ'

İnci Sözlük kurucusu ve Girişimci Serkan İnci, Emin Adanur'un paylaşımını sosyal medya hesabından paylaşarak destek verdi.

Sözde gazetecinin Bursa'daki iş adamlarına kan kusturduğunu belirten İnci, "Bu olayı takip etmeye çalışıyorum, çok üzücü... 1 gazeteci bozuntusu, yıllardır Bursa'daki iş adamlarına kan kusturmuş. Seni şucu bucu ilan ederiz diye tehditler savurmuş. Ülke ekonomisine hançer sokmuş. Şimdi Bursa'da iş adamları ayağa kalkıp bu tehditleri tek tek ifşa ediyor. Türkiye'nin çoğu yerinde gerçekleşen bir süreç. 3-4 yıldır yatırımcılar kabuğuna çekildi. Göz önünde olursak birileri bizi tehdit eder korkusundan yatırımlarını durdurdular. Bursalı iş adamları buna dur diyecek ilk adımı atmış gibi duruyor. Olayı yargıya taşımışlar. Göreceğiz." dedi.