Bursa
Çok Bulutlu
27.3°

İkizlerle sahil turu

MAGAZİN , 13 Eylül 2020 Pazar, 18:01

Sunucu Ezgi Sertel, ikiz bebekleri ile çekilen karesini sosyal medya hesabından yayınladı. Sertel'in "Bugün bebeklerimle sahile indik" notuyla yaptığı paylaşıma beğeni yağdı

İkizlerle sahil turu

2018 yılında dünyaevine giren Ezgi Sertel-Ozan Çobanoğlu çifti, ikiz bebekleri Tibet ve Mert'i yaklaşık sekiz ay önce kucaklarına aldı.

İKİZLERLE SAHİL TURU

38 yaşındaki sunucu, ikiz bebekleri ile birlikte çekilen karesini sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Sertel'in "Bugün bebeklerimle sahile indik" notuyla yaptığı paylaşım kısa sürede 29 binden fazla beğeni ve "Maşallah" yorumları aldı. Öte yandan sunucu, geçtiğimiz aylarda hamileliğiyle ilgili şu açıklamaları yapmıştı:

"2 KEZ DÜŞÜK YAPTIM"

Geçen sene 2 kez düşük yaptım. Kalbi durmuştu yavrularımın. Doktor '5-6 ay ara verin' dedi. Ben sandım ki; evleneceğim, isteyince de hamile kalıp doğuracağım. Bu işler öyle olmuyormuş. Sonra 'Ben beklemek istemiyorum, bir taşla iki kuş olsun' dedim. Tüp bebek yaptık. Ben ilk bebeğimi kaybettiğimi hiç paylaşmadım. Çünkü daha 6 haftalıktı, çok yeniydi. Kendi içimde yaşadım. 'İlk bebeklerde olur' dediler.

"İKİNCİSİNDE 'NEDEN?' DİYORSUNUZ"

İkincisinde reklam arasında düşük yaptım. Yayına giremedim, sonra girdim, kapanışı yaptım ve hastaneye kaldırıldım. O zaman bebek 7 haftalıktı. Çok acı bir şey. İkincisinde 'neden?' diyorsunuz. Her şey yolundaydı. Sonra bir ağrıyla, bir anda olan bir şey. Tepki de veremedim. Etrafımı sakinleştirdim.