Bursa
Açık
18.1°

İhanet haberleriyle gündeme gelmişlerdi... Boşanıyorlar!

MAGAZİN , 11 Ağustos 2020 Salı, 14:51

'Sihirli Annem' dizisinde canlandırdığı 'Tuğçe' karakteriyle tanınan Damla Ersubaşı, iki çocuğunun babası Mustafa Can Keser'den boşanma kararı aldı.

İhanet haberleriyle gündeme gelmişlerdi... Boşanıyorlar!

Damla Ersubaşı, 2016 yılında işletmeci Mustafa Can Keser ile dünyaevine girdi. Çiftin ilk kızları Zehra 2017 yılında, ikinci kızları Zeynep Nisa ise dört ay önce dünyaya geldi.

Oyuncu Damla Ersubaşı, bir dönem 'ihanet' haberleriyle gündeme gelen eşinden boşanmaya karar verdiğini duyurdu. Ünlü çift, yaptıkları ortak açıklamada, "Boşanmak için mahkemeye başvurduk, anne baba olarak medeni bir şekilde görüşmeye devam edeceğiz" dedi.

Ersubaşı, boşanma dilekçesini Instagram hesabından paylaşarak yorumlara kapadı. Ünlü oyuncu '2. Sayfa' programına bağlanarak ilişkisi hakkında şunları söylemişti:
"Biraz sorunlar yaşadık, karantinanın da etkisi var. Şu an 'boşandık' diye bir şey demiyorum. Ama sorunlarımız oldu çözdük gibi... Eşim ile aynı evde kalıyoruz."

"Çok büyük krizler yaşamadık eşimle" diyen Ersubaşı, "Şu an ihanet gibi bir durum kesinlikle söz konusu değil. Ben eşim tarafından hiçbir zaman aldatılmadım. Evet, birlikte çözmemiz gereken sorunlarımız var ama 'boşandık' diye bir şey söz konusu değil." açıklamasını yapmıştı. Ortaköy'de bulunan bir gece kulübünün CEO'su olan Mustafa Can Keser'in, geçtiğimiz yıl eşini aldattığı iddia edilmişti.

"Mustafa gerekli açıklamayı yaptı. O yüzden benim de çok bir şey söylememe gerek yok. Şu an için her şey normal" diyen Damla Ersubaşı, eşini affettiğini açıklamıştı.