Bursa
Açık
18.5°

İfşacı güzel itiraf etti! "Evet cinsiyet değiştirdim"

MAGAZİN , 15 Şubat 2020 Cumartesi, 09:51

Daha önce Beşiktaşlı futbolcu Elneny ile olan konuşmasını ifşalayan Instagram fenomeni Beren Güney'in yıllar önce cinsiyet değiştirdiği iddia edildi ve bunun üzerine Güney cinsiyet değiştirdiğini itiraf etti.

İfşacı güzel itiraf etti! "Evet cinsiyet değiştirdim"

Daha önce Beşiktaşlı futbolcu Elneny ile olan konuşmasını ifşalayan Instagram fenomeni Beren Güney'in, yıllar önce cinsiyet değiştirdiği iddia edildi. Ünlü fenomen sosyal medya'da yaptığı açıklama ve fotoğraf ile bu iddiaları kabul etti ve cinsiyet değiştirdiğini itiraf etti.

İFŞACI GÜZELİN SOSYAL MEDYA'DA PAYLAŞTIĞI CESUR POZLAR İÇİN TIKLAYIN

Beren Güney Before-After yaptığı fotoğrafına:
"Artık sizden gizlim saklım yok ve herkesin herşeyi öğrenmesinin zamanı geldiğini düşünüyorum. Başta ailem olmak üzere ve en yakın arkadaşlarımın desteğiyle bu paylaşımı yapacak cesareti sonunda kendimde bulabildim. Uzun yıllar boyunca hayalini kurduğum görüntüye sahibim ve kendimle gurur duyuyorum... Kimse dışardan göründüğü gibi degildir ve kimsenin içinde neler yaşadığını bilemezsiniz. Eğer içinizden birine bile ışık tutabiliyorsam ve güç verebiliyorsam ne mutlu bana. Hayallerinizin peşinden gidin. Kendinize ve potansiyelinize inanmaktan asla vazgecmeyin! Sevgiler..." açıklamasını yazdı.