Bursa
Açık
enBursa Haber

İdris Sevinç yeniden aday! İşte listesi...

BURSASPOR , 22 Haziran 2018 Cuma, 16:20

Bursaspor Divan Başkanlık Kurulu, 26 Haziran'da Timsah Arena'da gerçekleştirilecek olan genel kurulu öncesinde mevcut başkan İdris Sevinç, düzenlediği basın toplantısında adaylık açıklaması yaptı ve ekibini tanıttı.

İdris Sevinç yeniden aday! İşte listesi...

İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde gerçekleştirilen basın toplantısında konuşan Bursaspor Divan Başkanlık Kurulu Başkanı İdris Sevinç, şunları söyledi:

"Öncelikle davetimize icabet ettiğiniz için teşekkür ediyorum. Her şeyden önce geçtiğimiz 3 yıl görev yaptığımız süre içinde beraber çalıştığımız, bir şeyler üretmeye çalışıp farklılıklar yaratmaya çalıştığımız divan kurulu arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Yine yola beraber devam edecek olduğum Haluk Sivri arkadaşıma, yine birlikte olduğumuz ama bu yönetimde bulunmayan Mümin Pekcan'a, Serdar Yazıcı'ya ve bizimle yine her konuda birlikte olup çalıştığımız fakat işleri sebebiyle Bursa'da fazla olamayan Murat Gülez arkadaşımıza da çok teşekkür ediyorum. Yedek ve asil ayırımı yapmadan yolumuza devam ettik, dolayısıyla yedek üyelerimizde çok sevdiğim, yılarca kardeşlik yaptığımız rahmetli Ramiz Şentürk kardeşime ve yine beraber çalıştığımız Aydın Çoközler arkadaşıma teşekkür ediyorum. Ramiz kardeşimin ruhu şad mekanı cennet olun.

Bu süreç içerisinde yönetimde bir takım farklı arkadaşlarımız olacak. Yine Bursa'ya mal olmuş değerli isimlerle yola devam etme kararı aldık. Sizlerin huzurunda bir kere daha bu adaylığımı ve yola devam edeceğim arkadaşlarımı takdim etmek istiyorum. Avukat Haluk Sivri arkadaşım ile daha önce de beraberdik. Şükrü Akyollu hocamız hepinizin tanıdığı, yıllardır Bursa'da eğitim alanında büyük hizmetler vermiş bir ağabeyimiz. İbrahim İtem emekli emniyet müdürü ağabeyimiz. Bursa'da herkese ağabeylik yapmış bir isim. Bizleri kırmadı bu hizmet grubu içinde bizlerle beraber yola devam edecek seçildiğimiz taktirde...

Sinan Oral, nevi şahsına münhasır kişiliği ile yıllarca Bursaspor'da futbol oynamış, teknik adamlık, idarecilik yapmış kulübümüzde ve amatör kulüplerde de birçok görevlerde bulunmuş, camianın içinde sevilen sayılan bir isim. Biz belki de ilk defa yedek asil ayırımı yapmadık. Dolayısıyla 5 yedek arkadaşımız bizlerle, onlara da bizi kırmadıkları için teşekkür ediyorum. Caner Sungur eczacı, Abdullah Erdem tekstilci, Sevnur Balcı Divan'ın ilk bayan üyesi. Alper Öncel veteriner, Erdem Aydın ticaretle uğraşan kardeşim. Şahsım olarak arkadaşlarımıza beni kırmayıp bu yolda birlikte olmayı kabul ettikleri için ayrı ayrı teşekkür ediyorum, hepsinin önünde sevgi ve saygı ile eğiliyorum. İnşallah şu geçtiğimiz süreçten çok daha farklı boyutlarda Bursaspor'umuza, Allah nasip eder de seçilirsek, hizmetler vereceğimize inanıyorum.

26 Haziran'da yapılacak genel kurulda bu göreve talibiz. Hayırlara vesile olacaksa şayet Allah bu görevi bizlere nasip etsin. Aday arkadaşlarımız varsa listelerini 23 Haziran Cuma (yarın) saat 13.00 ile 15.00 arasında teslim etmesi gerekiyor."

İDRİS SEVİNÇ'İN ADAY LİSTESİ

ASİL

İdris Sevinç (Başkan)

Haluk Sivri

Şükrü Akyollu

İbrahim İtem

Sinan Oral

YEDEK

Caner Sungur

Abdullah Erdem

Sevnur Balcı

Alper Öncel

Erdem Aydın