Bursa
Çok Bulutlu
9.4°

Idris Elba: 'Karantina günleri ilişkimiz için bir sınav oldu'

MAGAZİN , 23 Mart 2020 Pazartesi, 16:29

Korona virüse yakalandıktan sonra karantinadayken, kendisiyle birlikte kalmak isteyen eşinde de korona virüs tespit edilen Idris Elba, "Karantina, ilişkinizin ve insanlığınızın bir sınavı" diye konuştu.

Idris Elba: 'Karantina günleri ilişkimiz için bir sınav oldu'

Geçen hafta korona virüse yakalandığını açıklayan Idris Elba'dan sonra eşinin de test sonucunun pozitif çıktığı öğrenilmişti. 29 yaşındaki Sabrina Dhowre-Elba, Idris Elba'nın testi pozitif çıktıktan sonra karantinada onunla birlikte kalmaya devam etmiş, genç kadının göz göre göre eşinden virüsü kapması eleştiri konusu olmuştu.

"KARANTİNA BİR İLİŞKİ SINAVI"

47 yaşındaki aktör Idris Elba, bugün sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak sorulara yanıt verdi. Idris Elba, her ikisinin de corona virüse yakalandığını açıkladıktan sonra karısı Sabrina Dhowre-Elba ile karantinaya girmenin ilişkilerini test etme fırsatı verdiğini itiraf etti.

"BİR KEZ KAVGA ETTİK"

Karantinanın 13'üncü gününde olan Idris Elba, Instagram'dan hayranlarının sorularını yanıtlarken, "Şimdiye kadar iyi hissediyorum. Mesele ruh sağlığını korumak. Zihnimi temiz tutmaya çalışıyorum. Huzurluyuz" ifadesini kullandı.

Elba ayrıca, "Dün bir kez kavga ettik. Ben başka odaya gitmek zorunda kaldım. Karantina, ilişkinizin ve insanlığınızın bir sınavı" diye konuştu.

"KORONA BANA KENDİMİ DAHA İYİ HİSSETTİRDİ"

Idris Elba, "Korona bir ölüm tehdidi olarak görüldü. Herkes, 'Aman Tanrım öleceğim' diye düşündü. Ama Covid-19, sadece bir korona türü olduğunu ve bunun bana daha iyi hissettirdiğini anlamama yardımcı oldu" dedi.

"ŞANSLIYIM"

"Hiçbir belirti taşımadığım için şanslıyım" diyen ünlü oyuncu, "Pek çok insan bu kısmı anlamıyor. Ama insanların öldüğü gerçeğini küçümsemiyorum" şeklinde konuştu.

"PİŞMAN DEĞİLİM"

Başlangıçta virüse yakalanmayan Sabrina Dhowre-Elba ise karantinası sırasında eşinden ayrı kalmayı reddetmiş ve ardından korona virüs testi pozitif çıkmıştı.

ABD'li ünlü televizyoncu Oprah Winfrey'e konuşan ve "Onunla birikte olmak istedim" diyen Sabrina Dhowre-Elba, kararından dolayı pişman olmadığını söyleyerek, Idris Elba'ya bakması için 'bir eş içgüdüsü' hissettiğini öne sürmüştü.