Bursa
Çok Bulutlu
23.6°

Hobi bahçeli konut projesinin temeli atıldı

EN İYİ YAPILAR , 26 Ocak 2018 Cuma, 19:06

Hasanağa ve Kayapa projeleriyle ön plana çıkan Altın İnşaat, her daireye ait özel hobi bahçesi ve deposuyla inovatif bir proje olan Altın Bahçe Evleri'nin temelini attı.

Hobi bahçeli konut projesinin temeli atıldı

Altın Bahçe Evleri ile ilgili bilgi veren Altın İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altın, Hasanağa ve Kayapa bölgesine değer katmaya ve yaptıkları işte öncü olmaya devam edeceklerini söyledi.

Altın, "Altın Bahçe Evleri bölgede farklı ve inovatif bir proje. Her daireye özel, elektrik ve suyu ayrı çitlerle bölünmüş hobi bahçesi ve deposuyla yine bölgede ilk ve öncü olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bursalılar kaliteli ve farklı olan projelere her zaman ilgi göstermişlerdir. Bu anlamda bizim projemize gösterdikleri teveccühten de çok mutluyuz. Henüz temelde olmamıza rağmen satışların çoğunu gerçekleştirdik" dedi.

Altın İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altın

Altın İnşaat'ın diğer projeleri hakkında da bilgi veren Altın, "Hasanağa-Kızılcıklı'da sosyal donatı alanları ve farklı mimarisi ile 2018 sonunda yaşamın başlayacağı GoldLife2 Evleri'nin kaba inşaatının yüzde 85'lik kısmı bitti. İnce işçilikler devam ediyor. İnşallah, bölgeye değer katacak bu projemizi en kısa zamanda bitireceğiz. Ayrıca, Balkan Mahallesi'nde yine inovatif bir proje olarak tasarlanan GoldLife Bulvar Evleri'nin birinci etabını bitirdik. Bölgede ilk 'Gri Proje' olma özelliği taşıyacak GoldLife Bulvar projemizi, Nisan ayında gerçekleşecek 'Bursa Gayrimenkul ve İnşaat Fuarı'nda' görücüye çıkaracağız" diye konuştu.